Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 30 kilót...

Hogy fogyjak le 30 kilót kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valamiért hízok. 12 órában dolgozom. Van mikor egyaltalán nem eszek. Most se ettem 2 napja, mert fájt a gyomrom. Orvos szerint semmi bajom, bár nem hiszem.


Általaban sima szalámis szendvicseket eszek olykor főzök,de azt melóba nem viszem. Energiaitalozni szoktam nem mindennap.


Túl sok pénzem sajnos nincs extra kajákra.


Gondoltam itthon a zumbára ami fél órás, biciklizni is tudnék amikor nem dolgozom.

Nem is szeretek enni már.

Gusztustalan ahogy kinézek mellesleg már jönnek a fájdalmak is mellé


146/80kg 30 L



2023. szept. 11. 15:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%

A fogyás kicsit sem pénz függvénye, hanem kalóriadeficit függvénye. Olvasd el az alábbi cikket:

[link]

2023. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Hallottam már róla,de napi 2-3 szalámis szendviccsel nem hiszem hogy túllépném.

Kicsit pénz függvénye, mert ha nem tudok venni 2-3 naponta csirkemellet akkor nem lesz minősége sem

2023. szept. 11. 15:29
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

Ne mondja nekem senki, hogy fogyni tul draga. A rizs, zab, natur joghurt egyik legolcsobb elelmiszerek koze tartoznak. Ugyan annyi mint a teszta, tejszin, spagetti alap cukros dolog.

Zero energiaitalra csereld le a rendeset ha elhagyni nem tudod.

Zsiros szalami helyett csirkemellsonka . Az efefnek van az aldiban olcso valtozata, a sparos is nagyon jo ilyen szempontbol.

Vaj helyett light szendvicskrem.

Ha epp nem vagy beteg, hogy nez ki kb egy napi etkezesed?

Nem akarlak bantani de ennel a sulynal lehet erdemes lenne egy pajzsmirigy vizsgalat, kozre jatszhat alulmukodes, ir, pcos bármi

2023. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

Ki mondta hogy csak csirkemellel lehet fogyni? Annyi de annyi etel van ami egeszseges, olcso, es NEM csirkemell. Rengeteg zoldseg, gyumolcs. En pl szivesen csinalok salatat magamnak, paradicsommal, egy kis fetasajttal, uborkaval, gombaval. Esetleg fel lehet turbozni olajos hallal. Napokig eleg es nagyon laktato.

Ehetsz disznot vagy pulykamellet is, nem muszaj csirkemellet. Csirkeszarny is jo, csirkecomb stb.

Amugy nem ertem a logikajat annak hogy fozol de abbol nem viszel a munkahelyedre. Kifejtened ennek az okat?

2023. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%

Feltehetöen NEM a szendvicsek, hanem a fött étel, amit otthon eszel, okoz kalóriatöbbletet.

Mellesleg kalóriaszámolással akár csülökpörköltet is ehet, vagy bármi mást, amit akarsz, még véletlen sem kell csirkemell, sem egyéb drága étel.

2023. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

hát most kicsit átmegyek hiszti üzemmódba:

Saláta egyrészt nekem már drága igen ez van most nem sorolom,fetasajt szóba sem jöhet szeretem,de ránéznem nem szabad a boltban másik része egyáltalán nem egészséges ezek a zöldségeknek csúfolt valamik legalábbi ami Hatvanban van.

zabpehely az van itthon, pirítóst akartam enni de úgy látom ez se jó.

Ha főzök azért nem viszek, mert 20 perc ebédszünet van ebből 4 perc mire leérsz az ebédlőbe a maradék időben álljál sorban a mikrónál jó esetben ha megvan a kajád.


Igen a szalámit valóban másra kell cserélni.

2023. szept. 11. 15:43
 7/34 anonim ***** válasza:
36%

"napi 2-3 szalámis szendviccsel nem hiszem hogy túllépném"

Ha ténylegesen hízol, nem csak testképzavarod van, akkor márpedig nem vagy kalóriadeficitben.

"ha nem tudok venni 2-3 naponta csirkemellet akkor nem lesz minősége sem"

Ez a csirkemell valami Femina.hu cikkből jön? A csirkemell pont nem számít egy különösebben minőségi élelmiszernek. A kalóriadeficit kevés pénzből még inkább összehozható, úgyhogy ne keress kifogásokat, hanem olvasd el az 1. kommentben belinkelt cikket.

2023. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

De minőségibb,mint pl egy szendvics vagy péksüti erre célzok.

Hát nincs testképzavarom, mert a paraméterek alapján sem vagyok vékony, ha látnátok elhánynátok magatokat.


Most ne úgy gondold,hogy 2-3 szendvics egy nap meg főzök is és jól felzabálom. Mert kisebb tányérra szoktam szedni ( ez a Jamie Oliveres kisfehér) annak is van amikor ott hagyok belőle akár leves akár nem.



Elolvastam mellesleg a cikket. Tök jó,hogy ide mindenki kifogásokat ír szerintetek nem is az igazat, nem kell elhinni semmit.


Bocsánat,hogy ide böfögtem a kérdést! Ha kérhetem akkor te se írjatok majd megoldom.

2023. szept. 11. 15:51
 9/34 anonim ***** válasza:
68%

" napi 2-3 szalámis szendviccsel nem hiszem hogy túllépném "


ha rajtad tényleg van 30kg felesleg akkor ott nagyon erősen átléped a kalóriadeficitet sajnálom 😅

2023. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%

Olcsó és fogyáshoz szuper ételek: sárgaborsó, lencse, bab (ezeket mind zacskós kiszerelésben, szárazon kell vásárolni, főzés előtt áztasd be). A friss zöldségek közül nézd meg, épp mi olcsó, pl. sárgarépa, fejes káposzta, cukkini, paradicsom. Menj többféle boltba, pl. a Lidlben egy csomószor leértékelik a cukkinit, ha piacra nem tudsz. Paradicsomot konzerv formában is vehetsz, tipp: az Auchanban kapsz Aranyfácán konzervet, abból a 425 grammos extra sűrű, tehát annyival kevesebb kell belőle. A többletet lefagyasztod. A fagyasztott spenótpüré is jó (450 g-os zacskós).


Úgy érdemes csinálni, hogy a tányér felén legyen zöldség, a negyedén valami szénhidrátdús dolog (rizs, krumpli, tészta) és a negyedén fehérjeforrás (hús, tojás, túróból készített fasírt, tofu stb.) Ha tényleg annyira kell spórolni, akkor heti 2x egyél sárgaborsót vagy más hüvelyest, ezek nagyon olcsó fehérjeforrások (ha gondod van a gázokkal, apránként, fokozatosan növeld csak a hüvelyesek mennyiségét).


Csirkemellet ne vegyél. Vegyél combot, de még inkább csirkeszívet, zuzát, májat, szárnyat, aprólékot levesnek stb.

2023. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!