Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 30 kilót...

Hogy fogyjak le 30 kilót kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valamiért hízok. 12 órában dolgozom. Van mikor egyaltalán nem eszek. Most se ettem 2 napja, mert fájt a gyomrom. Orvos szerint semmi bajom, bár nem hiszem.


Általaban sima szalámis szendvicseket eszek olykor főzök,de azt melóba nem viszem. Energiaitalozni szoktam nem mindennap.


Túl sok pénzem sajnos nincs extra kajákra.


Gondoltam itthon a zumbára ami fél órás, biciklizni is tudnék amikor nem dolgozom.

Nem is szeretek enni már.

Gusztustalan ahogy kinézek mellesleg már jönnek a fájdalmak is mellé


146/80kg 30 L



2023. szept. 11. 15:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ahogy a 30as írja
2023. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
46%
Lehet akármilyen hátráltató betegséged. Azért vagy kövér mert több kalóriát viszel be mint amit elhasználsz. Vagy nem mozogsz semmit és lustaság a hiba , vagy túl eszed magad.
2023. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
#23 As agyok, miért pontoztatok le? Itt szinte mindenki f*szságot ír: egyél ilyet, egyél olyan, ha az én tanácsomat fogadó meg, nem fogsz éhenhalni, de 2 hét alatt hatalmas lesz a változás
2023. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
#33, írta, hogy próbált kevesebbet enni, de szédelgett az éhségtől. Ezt nyilván nem engedheti meg magának, dolgoznia kell. Szóval nem túl hasznos a válaszod.
2023. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!