Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 30 kilót...

Hogy fogyjak le 30 kilót kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valamiért hízok. 12 órában dolgozom. Van mikor egyaltalán nem eszek. Most se ettem 2 napja, mert fájt a gyomrom. Orvos szerint semmi bajom, bár nem hiszem.


Általaban sima szalámis szendvicseket eszek olykor főzök,de azt melóba nem viszem. Energiaitalozni szoktam nem mindennap.


Túl sok pénzem sajnos nincs extra kajákra.


Gondoltam itthon a zumbára ami fél órás, biciklizni is tudnék amikor nem dolgozom.

Nem is szeretek enni már.

Gusztustalan ahogy kinézek mellesleg már jönnek a fájdalmak is mellé


146/80kg 30 L



2023. szept. 11. 15:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
53%

pszihé kerdese es hormon tema is.

Illetve a szalamis zsemleid kb pofon a sz*rnak mar bocsi.

banan, joghurt, rizs salata paradicsommal ubival repaval bele reszelve.

Figyu csomo lehetoseg van egeszsegesen, o l c s o n kajalni ugy hogy nem allsz orakig a sparhert mögött es fozol.


Nalad inkabb a total kedvtelenseget olvasom ki illetve a utalom magam nekem mar ugyis mind1 beallitottsagot.


Igy nem fog menni...

2023. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%

Mivel mások már leírták, azt amit gondolok, csak azzal szeretném kiegészíteni, hogy az egészséged érdekében is érdemes lenne átgondolnd azt, amit írtak. A munkába pedig vihetnél egészségesebb hideg ételt és akkor nem megy az idő a mikrónál állással.


És nehgy azt csináld, hogy most a napi 3 zsemle helyett csak egyet eszel, mert nem úgy kell fogyni, hogy éhezteted magadat.

2023. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
10%

Ennél mi sem egyszerűbb: ne egyél.

Mármint hogy egyél, napi 2 kisebb szendvicset, ennyi.

Hidd el, egyes embereknek szinte lehetetlen hízni, nekik sokkal nehezebb.

2023. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
77%

nem extra kaja kell, hanem életmód váltás...

én 90kg sportos pasiként jelenleg heti 15000ft kajapénzből gazdálkodom, ebből rostokban gazdag, magas fehérjetartalmú, étrendet tartok fent...

2023. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
60%

Ismét egy személy, aki azt állítja hogy nem a kalóriatöbblettől hízik..

Rád szerinted nem vonatkoznak a termodinamika törvényei? :D Te biztosan valami biológiai csoda vagy.


Nem beszélve a stílusodról, ami nagyon visszataszító. Ha nem azt a választ kapod, ami neked tetszik, akkor mindenki más a hülye? Neked sajnos nem csak az elhízással, hanem a mentális dolgokkal is foglalkozni kellene.


146cm mellé 80kg alsó hangon is 40kg felesleg. A 3db szalámis szendvics simán lehet 1200 kalória. Megtolod vajjal, 7-8 szalámi, és ott vagy, hogy még több is, mint 1200.


Ez csak a szendvics. Otthon is eszel. 100%, hogy kalóriatöbbletben vagy, különben nem híznál, ez ilyen egyszerű.


Lehet itt PCOS, IR, pajzsmirigy alulműködéssel mentegetőzni, de általában az ilyen emberek még csak ki sem vizsgáltatták magukat. Egyébként is, ha ilyen betegséged lenne is kb. 200-300 kalóriával csökkenne a napi beviteled egy egészséges emberéhez képest. Ezekkel sem lehetetlen fogyni, de ugye kifogásokat mindig jobb keresni.

2023. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
88%
Igen a kalóriatöbblet számít leginkább, de a makrók aránya is, és itt még az is, hogy olcsó legyen. Mivel van a szervezetnek egy minimális fehérjeszükséglete is kb 1-1,5 gramm/ testsúlykilógramm. Így ha csak olcsó szénhidrátot és nem elég fehérjét fogyaszt valaki egy bizonyos kalóriadeficittel fogy ugyan, de izomból is fog, ami gyengeséghez is vezet. Magyarul ha sportol valaki, vagy fizikai munkát végez, nem fogja bírni. Tehát nem mindegy miből áll az a kalória, amit bevisz. Persze tudom, cukorral is lehet fogyni, ha kevesebbet eszik, de semmi értelme. Meg rostok kellenek, zöldségek, gyümölcsök, lassan felszívódó szénhidrát, növényi vagy állati fehérje. Amik nem annyira olcsók. Persze tudom itt mindenki zseni, és heti 10 ezerből megcsinál egy tökéletes fogyókúrás étrendet, de az én tapasztataim más mutatnak.
2023. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
71%

Ez az izomból gogyás egy hatalmas testépítő legenda…

Extrém éhezés esetén is az utolsó amihez a szervezet nyúl az az izomzat, normál esetben foggal körömmel ragaszkodik hozzá, persze ide nem tartozik a felesleges izomzat, de amit homeosztázis véd, azt nem bontogatja csak úgy le a szervezet.

A minimális fehérjebevitel pedig ázlagosan 0,8gramm x testsúly

2023. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem a pénz a lényeg. Sőt!

Amikor szegények voltunk, akkor tök vékony voltam, nem volt nasika, sütiket, felesleges kajálások.

Most sokkal jobban élünk, vannak is plusz kilók rajtam.

Normális, rendszeres, kiegyensúlyozott étrend és rendszeres mozgás. Nem kell semmi csodaétel. Ráadásul azoknak a nagy része csak átverés, kamu.

2023. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
61%
28 ez nem feltétlenül helyes így, én is voltam elég csóró, és mivel akkoriban a fő táplálekom kenyér és rosszminőségű felvágottak voltak, bizony eléggé meghíztam, igen tudom ehettem volna kevesebbet, de úgy meg folyton éhességet éreztem. Mióta meg tudom válogatni mit veszek, azóta fogytam.
2023. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
66%
Utána kell nézni, mit vegyél. Az olcsó felvágott kidobott pénz. De a kenyér is, ha annyira spórolni kell. Zabpehely, száraz hüvelyesek, csirkeszív, sertésmáj, ilyenekre kell alapozni. Meg friss zöldségből ami épp a legolcsóbb, vagy fagyasztott zöldség, abból is a kilós sajátmárkás kiszerelés.
2023. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!