Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 30 kilót...

Hogy fogyjak le 30 kilót kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valamiért hízok. 12 órában dolgozom. Van mikor egyaltalán nem eszek. Most se ettem 2 napja, mert fájt a gyomrom. Orvos szerint semmi bajom, bár nem hiszem.


Általaban sima szalámis szendvicseket eszek olykor főzök,de azt melóba nem viszem. Energiaitalozni szoktam nem mindennap.


Túl sok pénzem sajnos nincs extra kajákra.


Gondoltam itthon a zumbára ami fél órás, biciklizni is tudnék amikor nem dolgozom.

Nem is szeretek enni már.

Gusztustalan ahogy kinézek mellesleg már jönnek a fájdalmak is mellé


146/80kg 30 L



2023. szept. 11. 15:22
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Igen biztos itt vagy mellettem és látod mennyit eszek. 12 órában gyárban szerinted mennyit lehet enni? Fél disznót 10 perc alatt?

Komolyan nézzél már kicsit magadba... örülj neki hogy neked nincs ilyen bajod vagy könnyen fogsz

Ja és megbocsáss a BMI szerint van rajtam ennyi felesleg jaa bocs nem, mert 45 kilónak kéne lennem.


Bocs h dagadt vagyok nem a te bajod.

Töröltem is magam

2023. szept. 11. 15:58
 12/34 anonim ***** válasza:
78%
Tojás minden formában, tükörtojás, tojásrántotta, keménytojás, lágytojás, omlett, tojássaláta, ez a kulcsa az olcsó fogyásnak.
2023. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%
Kaptál jó válaszokat, kár, hogy neked is ilyen hisztis-sértődős a hozzáállásod, mint a legtöbb olyan embernek, aki 10 évvel később dagadtabb, mint mikor elhatározta, hogy fogy.
2023. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, a legkisebb gondod a súlyfelesleg. Olyan szinten támadó és passzív-agresszív vagy, hogy az hihetetlen, olyan vagy, mint akinek az egész világgal baja van. Nem vagy esetleg depressziós?

Ha nem fogod fel, hogy a 40 kiló súlyfelesleged a túlevés következménye, akkor ne fogd fel. Kifogás mindig lesz, de a sikeres fogyáshoz ezeken a kifogásokon túl kell lépned. Ne azt nézd, hogy mit nem tehetsz meg, hanem azt hogy mik a lehetőségeid, hogy változtass.

Nem írtad, hogy mekkora szelet kenyerekből van a szendvicsed, szóval átlagos mennyiségekből indulok ki;


1 szelet fehérkenyér (70 g)

Kcal: 189 kcal

Zsír: 2g

Szénhidrát: 37g

Fehérje: 6g


6 szelet téliszalámi (30 g)

Kcal: 157 kcal

Zsír: 14g

Szénhidrát: 0g

Fehérje: 8g


Margarin (10 g)

Kcal: 74 kcal

Zsír: 8g

Szénhidrát: 0g

Fehérje: 0g


1 átlagos szendvicsed összesen:

Kcal: 420 kcal

Zsír: 24g

Szénhidrát: 37g

Fehérje: 13g


3 szendvicsed összesen:

Kcal: 1260 kcal

Zsír: 72 g

Szénhidrát: 111 g

Fehérje: 39 g


+ 1 energiaital (1 doboz, hell):

Kcal: 115 kcal

Zsír: 0g

Szénhidrát: 27g

Fehérje: 0g


És akkor még nem ettél otthon semmit, csak vizet ittál, nem raktál semmi mást a szendvicsedbe, stb.. A BMR-ed ilyen magassággal 1500 körül lehet.


Gondold végig. Valószíneg többet eszel, mint a kalóriakereted.

2023. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
72%

Most bármit irunk , az neked nem jó, nem akarsz változtatni semmin.

Akkor edd a 3 szalámis szendvicsed és otthon a főttkajád kistányéron.

Attól még fixen kalóriatöbbletben vagy ha hízol.

Márpedig ennyi felesleggel biztos hogy abban vagy, hiába állítod, hogy nem.

Bármi tanácsot, tippet kapsz van valami oka, hogy neked miért nem felel meg.

Meg szerinted te amugyis alig eszel, de valahogy megis hizol?

Akkor folytasd ugyanigy tovabb, csak akkor ha ennyire jol tudod , hogy nem eszel sokat, nem vagy tobbletben, miert vagy megis ennyi kilo?

2023. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%
Ha napi két szalámis szendvics által jött fel rád 30-40 kiló felesleg (nyilván, LOL), akkor innentől egyél csak napi egy szalámis szendvicset. Biztos ez lesz a megoldás. Meg te egy UFO vagy, akire nem vonatkoznak a biokémia és a dietetika törvényei, és te szinte 0 kalóriával is hízol. De érdekes!
2023. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
45%

Meglepne de nekem amikor dietazom es valtozatosan eszem akkor olcsobbak a bevasarlasaim mint mikor nem.


Nagyon sok felkeszulessel, tervezessel es fozessel jar de meg lehet oldani es olcsobb.

Eloszor is kaloriaszamolas. Az mindenkepp, anelkul nem fog menni.


A szalamis szendvicset csereld le. Pl egyel korozottet sima turobol fuszerekkel. Teljes kiorlesu kenyer (en magamnak sutom a kenyeret, egy kilo tk lisztbol 1.5 kg kenyer lesz es 469 ft akciosan), turo es fuszerek. Ha belefer egy darab zoldseg. Turo max 15 deka megy ra. A turo kozep aron 2000 ft, akciosan legyen 1500. De ha 2000 ft akkor is 300 ft a 15 deka turo. Melle kb 50 ft ket szelet hazi kenyer.

Es 400 ft amibol jollaksz 4 orara.


Fozni is lehet iszonyu valtozatosan. Pl ha akcios a csirkemell, veszel 1400 ftert egy kilot. Ez kb 10 adag. Azt kisutod magaba, fozol hozza 10 adag rizst az 500 gramm rizs max 1000 ft. Eszel melle fagyasztott mexikoi zoldsegkevereket etkezesenkent 10 dekat, 1 kilo 1500 ft es megvan 10 etkezes 3000 forintbol. Nyilvan ne edd 10 napig ugyanazt de lehet mindig mas feherjeforrast venni es lefagyasztani.

Ha nagyobb adagokvan gondolkozol, nezed az akciokat es elore tervezel akkor ez kivitelezheto. Nekem zoldsegekkel, gyumolcsokkel (napi 2 adag) kb 57-60 ezer ft a kajam dietasan. Nem tudom neked ez sok vsgx keves de ebben vannak specialos edesitoszerek pl meg magvak amik dragabbak.


Nem kell neked feta sajt meg hasonlok. Veszed a sima trappistat aminek 1600 kiloja es egy etkezesre ehetsz sajtos teljes kiorlesu kenyeret. Feherje, zsir, szenhidrat megvan. 10 deka sajt, 2 szelet hazi kenyer es 1 paradicsom vagy paprika kb 280 ft

2023. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
77%

Kiegeszites: a fogyas az annyi hogy kevesebbet eszel mennyisegben. A zoldseg-n teljes kiorlesu cuccok es tarsai az mar mind az egeszseges etkezeses valtozatos ofgyas. Lehet neked nem lesz valtozatos vagx kevesebb vitamin es zoldseg lesz de a fogyas teljesen jol kovitelezheto keves penzbol. Foleg hogy kevesebbet kell enni mint eddig.

Ha keg elhagyod az energiaitalt, belefer az a zoldseg is a keretbe

2023. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
64%
Ha tényleg csak ennyiket eszel akkor a folyadékoktól hízol. Két hétig igyál csak és kizárólag csapvizet. Ennyitől fogyni fogsz. Ingyen.
2023. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
69%

A 14-es TOKELETESEN osszefoglalta azt amit Neked is latnod kell. Nezd meg hogy az a harom szendvics, ami szerinted semmi, mennyi kaloria. Brutal sok. Figyelj en is dietazom honapok ota, Nekem kozel 2100kaloriat kell megennem ahhoz hogy dinamikusan fogyjak, es ez a harom szendvics kilone a napi mennyisegem tobb mint felet. Es En ferfi vagyok. Akkor szerinted Nalad mi a helyzet alacsonyabb nokent? Igenis ha fogyni akarsz, tudomasul kell venned hogy aldozattal jar. Igenis vigyel fott kajat, menj le 4 perc alatt a szunetben az ebedlobe, es azt edd. Ne az ilyen hulladek kajakat mint szendvics… persze elhiszem hogy egy laikusnak ez ugy nez ki hogy ez csak 2-3 kis szendvics, nem tunnek tul nagynak, siman belefer stb. De ez nagyon nem igy mukodik.


A fogyas papiron nagyon egyszeru egyebkent. Tartosan kaloriadecifitben kell lenni, hetekig, honapokig, Neked evekig. Es mi is az? Energiahianyos allapot, amikor tobb energiat hasznal fel a tested mint amennyit bejuttatsz neki. Igy kenytelen a sajat tartalekaihoz nyulni, hogy mukodni tudjon. Igy fogysz. Ha nem fogysz akkor tul sok kaloriat viszel be es nem vagy energiahianyos allapotban. Ez ennyire egyszeru, kesz. Ezt az allapotot kell elerni, ha nem fogysz akkor meg nem erted el.

2023. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!