Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 50kgot?

Hogyan fogyjak le 50kgot?

Figyelt kérdés
Nem bírom megallni hogy ne egyek finom hizlalo kajákat csoki chips pizza tészták két évem van hogy lefogyjak hogy formába hozzám magam hogy a régi ruháim jók legyenek rám tanácsokat várok
2023. szept. 7. 16:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy ér-e neked annyit az a pár pillanat, amíg bekajálsz, hogy cserébe folyamatosan rosszul érezd magad a bőrödben.
2023. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Teljes életmódváltás! El kell kezdenem valamilyen sportot vagy testmozgásformát, ami megköveteli az egészséges étrendet!

Elsősorban akaraterő kell! Anélkül nem fog menni...

Döntsd el, hogy egészségesen szeretnél élni, mert nem érzed jól magad a bőröndben!

Hidd el, ha egyszer sikerül életmódot váltanod és jól érzed magad a bőröndben, többé nem fogod kívánni ezeket a hulladékokat!

Persze, mértékkel továbbra is ehetsz majd mindent, ha meglesz az álomalak!

2023. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Kevesebb kcal mint amit felhasználsz, és sok testmozgás.


De ha már úgy kezded, hogy nem bírod… akkor inkább vegyél új ruhatárat.

2023. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
75%
Úgy, hogy neki állsz sportolni, beállítod az étrended és nem a GYK-t nyomod egész nap.
2023. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudok a fogyásban segíteni, de annyit mondhatok, hogy menj el orvoshoz vele, hogy legyen nyoma a mostani súlyodnak, arra az esetre, ha plasztikára lenne utána szükség. Csak akkor fizeti a TB.
2023. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%

Én mondjuk csak 15-20-at szeretnék leadni, de én sem akarok megválni a finom kajáktól. Egyszer fogytam már csirke-zöldség kombótól, de nem volt tartós, mert sok ételt megvontam magamtól és amúgy is utálom a húst :D Mondjuk lehet ekkor utáltam meg :D


Az én módszerem az időszakos böjt + kcal számlálás. A böjt abban segít, hogy kevesebbet tudjak enni egy nap. Először csak a reggelit hagytam el, aztán az ebédet fehérje shakre cseréltem, aztán azt is elhagytam és csak vacsorázok, ez a 20/4 böjt. Bármit ehetek, de azért kell bele egészséges kaja is persze, de nem kell mindennap. Már nem vagyok napközben éhes, ha mégis, akkor megiszom egy (kettő, olykor három) zöld teát ízesítetlenül. Ez eltelít pár órára. És mindig ehetek egy jó nagy adag kaját és tényleg bármiből, de azért számolni kell, mert böjttel is lehet hízni.


De neked nem muszáj ezt csinálnod, viszont tudd, hogy az éhség hullámokban jön és ha nem foglalkozol vele, elmúlik, és ezzel a módszerrel ehetsz bármit, jól laksz és már csak pár óra van lefekvésig, nem fogsz még egyszer ugyanennyit enni a nap folyamán.

2023. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2023. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Elsősorban leszoksz a hizlaló, de semmilyen értékes tápanyaggal nem rendelkező ételekről, amelyek csak a bennük levő adalékoktól "finomak". Valójában nem finomak, csak az ízlelőbimbókat és az agy örömközpontját izgatják. A leszokást szó szerint értem: ezek az adalékanyagok úgy működnek a szervezetedben, mint a drogok: függőségben vagy tőlük.


Elkezdesz jóízű, de a testedet is tápláló ételekre rászokni, lassan enni, hogy érezd az ízeket. Ez egy darabig nehéz lesz, mert el vannak rontva az érzőidegeid, de egy idő után átállnak. Ez 1-4 hét lehet. Ekkor tarts ki, utána könnyebb lesz. És aztán, ha már normálisan tápláló ételt eszel, akkor nem fog a tested állandóan az étel után sóvárogni, mert most bizony egy csomó fontos tápanyaghoz nem jut hozzá, ezért is vagy éhes folyton.

Ha már ízlik a gyümölcs, a hús vagy más fehérjetartalmú étel, ha megbarátkoztál a jóféle fűszerekkel, akkor könnyebb lesz a kalóriákat is visszafogni.

2023. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Egy repülő út alkalmával jöttem rá, hogy ideje lefogyni: veszkijarati sorban kaptam ülést és nem fértem bele

183 cm 160 kg férfi

1) azonnal abbahagytam a cukros üdítők fogyasztását

2) édesség, nassolás szintén leállítva

3) próbáltam magamnak finom húsokat készíteni, sokkal több zöldség körettel, de alapvetően mindent ettem

4) sokkal több gyümölcsöt ettem

5) elkezdtem sétálni napi 1-2 órákat


Két év alatt 70 kg adtam le, ennek 7 éve. Azóta is nagyjából tartom magam a 90-100 kg közötti sávban


Csak elhatározás volt a nehéz

2023. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

120 kiló voltam, elkezdtem cselgáncsozni, egy idő után bicajozni, majd futni.


Most 90 vagyok.


Eszek mindent, iszok sört, fogalmam sincs, hogy mennyi a kalóriabevitelem, nem tudom, mennyit fogyasztok. Amikor egy kicsi visszajön, akkor a kenyeret megint zöldségekre cserélem. Ezzel szépen visszaáll.


Persze nem is eszek annyit, mint korábban, és az ilyen délutáni csokikat, nassolást teljesen elhagytam.


Ez bő két év alatt jött így össze. Lehet, hogy számolással hamarabb is meglett volna, de számolgasson egy életen keresztüla faxom!

2023. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!