Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki szerint lefogyni nem...

Aki szerint lefogyni nem szenvedés, az szereti az alacsony kcal tartalmú, egészséges ételeket és a sportolást?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem a fentieket. Mozgás az max tollas vagy pingpong néha, de az nem éget annyit. Sétálni se szeretek kifejezetten, munkába ha sétálva mennék akkor 1 és negyed óra lenne csak oda, biciklivel nehezen megközelíthető, de ha azzal járnék, leizzadnék és nem tudnék fürdeni, mert nincs erre lehetőség. Ja amúgy nincs is biciklim. Kaja terén meg nem eszem húst, mert nem szeretem, ha ennék nyilván a fehérjetartalma miatt jobban eltelítene és a csirkében nincs is annyi kcal, de hát amiket én szeretek az rántott sajt, rántott zöldség, tészta, hamburger, pizza, chips, csoki, stb. Amivel még elvagyok az a rántotta meg a túrókrém de ezeket nem ehetem mindennap. Zöldségeket gyümölcsöket szoktam enni de azért ezt sem ipari mennyiségben. Úgyhogy én azt választottam, hogy inkább finomakat eszem, de keveset. Mozogni meg nem mozgok. Fogyok, de azért így nehéz még lelkileg is.


Akinek ez viszonylag könnyen megy, az azért van, mert szereti is csinálni?


2023. szept. 19. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

"Én nem szeretem a fentieket."

"Sétálni se szeretek"

"ha azzal járnék, leizzadnék és nem tudnék fürdeni, mert nincs erre lehetőség. Ja amúgy nincs is biciklim"

"amiket én szeretek az rántott sajt, rántott zöldség, tészta, hamburger, pizza, chips, csoki, stb."


Na jó, én nem értem a kérdés lényegét. Egyértelmű, hogy valójában nem az a kérdésed, hogy aki szerint "könnyű" lefogyni, annak azért az-e, mert szereti az egészséges életmódot. Aztán összehadoválsz egy halom szöveget, mint amit beidéztem. Most akkor sajnáljunk, vagy mi?


Életmódváltáshoz ki kell mozdulni a komfortzónából addig, amíg az új életmód szokássá válik és nem igényel tudatos erőfeszítést, hogy tartsd magad hozzá.

2023. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudatos erőfeszítést mindig igényelni fog azoknak, akiknek oda kell figyelni az étrendjükre, egyéb esetben hízásnak indulnak..., egy salátát mindig tudatosan fog választani az ember pizza helyett, ez bizony sokszor nehéz, és az embernek erőt kell hozzá vennie magán,csak talán ha a súlyfelesleg lement, már nem annyira megterhelő a dolog, mert pl a mozgás már nem fájdalmas, nem akkora teher, valamelyest hozzá is lehet szokni az új életmódhoz étkezés terén is, illetve ilyenkor már van látványos eredmény, így motiváltabb is az ember.
2023. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
Aki fogyni akar, az valószínűleg el van hízva és nem véletlenül hízott el, hanem a mozgásszegény életmód és/vagy az egészségtelen táplálkozás miatt. Tehát neki nem könnyű lefogyni, inkább szenvedés. Aki szerint könnyű lefogyni, az inkább olyan ember, aki alapvetően egészségesen táplálkozik, esetleg sportol is, neki nem esik nehezére egy kicsit mégjobban odafigyelni ahhoz, hogy 1-2 kilót fogyjon.
2023. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!