Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ilyen Kovács Ákoshoz...

Az ilyen Kovács Ákoshoz hasonló alkat az túlsúly vagy egészséges alkat?

Figyelt kérdés

Leginkább hozzá tudnám hasonlítani az alkatom, mint ami neki van, elég vastag derakam van nekem is, és van egy kis hasam.

Ez egészséges alkat vagy már nagyon vastag?



2023. okt. 21. 09:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem le kellene adnia legalabb 10 kg-t. Az úgynevezett átlagos magyar testalkatnak megfelel, az egészséges testsúly kritériumának nem. Van néhány kép, amin akkora lógó mellei vannak, hogy alatta a bőre biztos bepállik. A szakállas képein a tokáját próbálja álcázni meglehetősen sikertelenül. Viszont akár ül, akár áll, kb öt-hat hónapos terhes hasa van. Tipikus romungro-testalkata van (mint pl. a barátjának is, és 10 év múlva Ákos pont ugyanúgy fog kinézni ő)


[link]

2023. okt. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 NTBS ***** válasza:
48%
Valahol a határon van, de nem vészes.
2023. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A külömbség az annyi, hogy az én mellem nem lóg, csak van ott zsír. A hasam viszont kissé lóg.

2023. okt. 23. 09:26
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

HELYESEN külöNbség!

Másrészt lényegtelen, mi lóg, mindenképpen kövér, legalább 10 kiló fölösleg van rajta meg ezek szerint rajtad is, és nem elég csak ezt leadni, emellett nem ártana valamit sportolni is, hogy valami formád is legyen.

2023. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
Amennyiben Te is már közel vagy a 60-hoz és így nézel ki, az szerintem is teljesen normális. Ha fiatalabb vagy, akkor el kell rajta gondolkodni, hogy hogyan is lehetne változtatni.
2023. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

60-as, 70-es embernek sem normalis. Kiveve, ha ongyilkossagi szandekkal akar valaki hizni. Ha megnezitek - barmelyik orszagban - az idoseket, 70 es afelett, akkor nem talaltok elhizottakat, csak oregedo, de jol izmolt embereket, akiknek a BMI-juk nem magasabb mint 25, de inkabb 20-22. Soha, egyetlen KOVER 80 evest vagy idosebbet nem fogsz latni.

Az elhizottsag SOHA nem normalis, mindig meg kell probalni mozogni, sportolni az egeszseges es hosszu elet erdekeben!

2023. okt. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
0%
Ez maga is alkatfüggő.
2023. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlsúlyos.

A férjem régebbi testéhez viszonyítva (187 cm/100 kg), aki tök arányos, mégis az elhízott kategóriába tartozik, mindenképp. A férjem a szervezetén is érezte, vérnyomás, fáradtság, rossz közérzet, de már elkezdett fogyni. -10 kgnál tart, és sokkal jobban érzi magát.

Ha pedig nő rendelkezne ilyen testalkattal, durva savazást kapna.

jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mindenképp túlyúlyos, de lehet hogy elhízott is, bár nem tudni hány kg lehet. Attól függ melyik kategóriába tartozik.

Egyébként a fentebbiekre vonatkozóan megjegyezném, hogy 10kg plusz az nem kövér azaz elhízott szint orvosi értelemben sem, csak túlsuly, nem mindegy. Erős túlzás kövérnek belyegezni valakit 10kg felesleggel.

ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
* Mindenképp túlsúlyos
ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!