Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért gondolom magam extrém...

Miért gondolom magam extrém túlsúlyosnak, miért látok mindenkit vékonyabbnak magamnál?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok, jelenleg 68 kg, de 83ról indultam. Lassan fogytam kb egy év alatt. Még szeretnék fogyni, minimum 62 kiló szeretnék lenni, mert tudom, hogy annyival már egész okés vagyok, de jobb lenne még többet.


Számok alapján a 163/83 sem extrém, bár I. fokú elhízott BMI szerint. A 68 meg túlsúlyos. De én olyan extrém kövérnek látom magam, mintha tényleg 100 kg lennék. Megyek az utcán és minden fiatal nő vékony, normál alkatú, feleakkorák, mint én. Sok bántást kaptam főleg családtól a súlyom miatt és bár már észrevették hogy fogyok de még mindig félve megyek sokszor haza hogy megint beszólnak. Párom gyakran méri magát és szokta mondani, legutóbb mondta hogy 83 kg és egyből az jutott eszembe hogy én is annyi vagyok. Ja és magamon nem kifejezetten látok változást ha tükörbe nézek ruha nélkül. Olyan mintha ugyanakkora lennék. Ruháimon meg mérlegen látom csak a változást.


nov. 22. 09:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én értékes éveket elpazaroltam az életemből azzal, hogy utáltam és szégyelltem magam, pedig az esetek többségében nem voltam vállalhatatlanul túlsúlyos, voltak jó és rossz periódusaim. Most pl. kifejezetten jól nézek ki, nem vagyok vékony, az orvosom elégedett velem és még egészséges is vagyok. Te ne tedd azt, amit én. Nyilván a túlsúlyt érdemes leadni, ahogy leadtam én is a felesleget az egészségem miatt, de az önutálat nem vezet sehová.
nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
178/130 kiló vagyok. Akkor én szerinted mit gondolok magamról? Beteg vagy, ahogyan én is, csak másképpen.
nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!