Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után indul be a...

Mennyi idő után indul be a fogyás?

Figyelt kérdés
Még csak 1 hete kezdtem el számolni a kalóriákat, olyan napi -400-600 Kcal deficitet tudok tartani. Azóta minden nap dekára pontosan uygan annyit muatat a márleg. :D Nyilván most még nem várok semmit, nem azért kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy nektek egy ilyen diszkrét tempós fogyókúra mennyi idő után volt érezhető? :)
dec. 6. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen emberfüggő. Ha csak a matekot nezed es mindent jol szamolsz es jol lered magad akkor kb heti fel kilo realis
dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Amit kalória deficited van
dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Nálam 1,5-év volt 175 -kilóról jöttem le 4-évembe került most 95-vagyok . Fogyáshoz türelem kell nem hülye diéták .
dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Egy hét alatt, ha nem csak olyan 1-2 kiló felesleged van, akkor ennyi kalóriadeficittől már meg kéne indulnia a fogyásnak.

Szerintem rossz számokkal dolgozol. Honnan tudod, hogy mennyi a kalóriafelhasználásod?

dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Van egy Garminom, ő méri az aktív kalóriákat. Össze van kötve a Myfitnesspal-al. Ott megadtam az adataimat (60kg, 165 cm) és a célsúlyomat (52), ez alapján számolja hogy mennyit fogyaszthatok még az adott napon. Ez jelenleg 1200 Kcal+az aktív kalóriák. Sportolok is sokat, úgyhogy ezt mindenképp érdemes figyelembe vennem, mert nem az izmaimat akarom elsorvasztani, túl keveset sem ehetek. De azért az óra által megadott célszámnak is is 2-300 Kcal-al alatta szoktam maradni.
dec. 6. 22:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
1 hét alatt nekem sem indult be, két hét szerintem kell hozzá
dec. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem, mert most kicsit elkezdtem aggódni, hogy nem jól csinálok vmit... De mindegy, most folytatom még így, aztán ha nagyon nem akar beindulni, még egy kicsivel lejjebb viszem az adagot. Mondjuk sokkal már nem tudom lejjebb. Tegnap pl csak 1500 Kcal-t ettem, mellette két órát sétáltam, és letoltam egy 30 perces erősítő edzést. Amúgy többet szoktam ennél mozogni (és enni is, általában 1700-1800 Kcal megy le), de tegnap így adta ki. De szerintem még így sem sok az 1500 Kcal.
dec. 7. 07:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Alig van felesleged. Ebből elég lassan lehet fogyni. Max heti fél kiló.

Az aktóv kalóriákat ne add hozzá mert ezek az órak túlbecsülnek. Ezen simán elcsúszhatsz. Inkább az összkalóriát számold máshogy. Ha pl heti 3x sportolsz akkor bmr*1.3 ha heti 7x akkor bmr×1.6. Ajánlom a gymbeam bmr kalkulátorát

dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem is akarok heti fél kilónál többet fogyni, célnak is azt adtam meg az appban. :)

Kb heti 3-4x sportolok így télen, a BRM-em 1270, tehát akkor az 1651 Kcal. Én ugyan ennél picivel többet eszem (jellemzően 1700-1800), de napi 3 órát sétálok is a kutyával, azért az nem kevés. Szerintem ezt a max 50-150 Kcal pluszt bőven fedeznie kell 10 km-es sétának...

Azátn persze ha még 1-2 hétig nem indul be a fogyás, akkor majd felülbírálom magam és visszább veszek, de amig nem muszáj, nem éheztetném ki magam. :D

dec. 7. 09:43
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

Ha 1652 a sulytarzasi kaloriad es 1700-1800at eszel akkor teljesen logikus hogy nem fogysz.

A sulytartasinal kevesebbet kell enni a fogyashoz. Ez eleg logikus.

A kutyaseta meg semmi, 50 kcal sincs, ne szamold bele. Egyel 1400 korul.

dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!