Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után indul be a...

Mennyi idő után indul be a fogyás?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem el újra edzeni magamtól, és persze nem várom el hogy rögtön elinduljon a fogyás, de 1 hónap után már észrevehető némi változás ha mellette odafigyelek mit eszek?

Pár éve 7 kiló lement 1 hónap után, de akkor edzővel edzettem és a vissza vettem a bevitt kalóriamennyiségből is.

Amit eddig észrevettem hogy a hasfalam visszaesett ha lehet ezt így mondani. Hasamon van sok felesleg amitől szeretnék megszabadulni. Innen a legnehezebb lefogyni is, nem?


29/F



2022. aug. 12. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Akkor, ha deficitbe kerülsz, az, hogy odafigyelsz mit eszel, az nagyon tág dolog, lehet sosem éred el vele, az elején legalább érdemes számolni a kalóriát.
2022. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha mellette a kajára nem figyelsz, sose fog elindulni
2022. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak sporttal nem kerülsz deficitet, akkor soha.
2022. aug. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sportolás mellett odafigyelek mit eszek! Kalóriát nem számolom, de a sok édességet amit ettem elhagyom. Helyette egészségesebb ételeket fogyasztok napi 5x étkezéssel elosztva!
2022. aug. 13. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzet de már hónapok óta küzdök. Orvoshoz megyek mert ha IR-em van akkor feleslegesen kínlódom sajnos. Izomból pakoltam magamra legalább 3 kilót, de a zsírból semmi se ment le szinte. :( úgyhogy ez már endokrinológust fog igényelni. Néha feladtam és elengedtem magam kajailag, bevallom, nehéz ilyen depressziósan kitartani, eredmények híján. :( De lesz ez még jobb is remélem. 2 hét kevés. 2 hónap múlva lesz eredménye, hidd el!
2022. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!