Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nek.tek mi a motivációtok?

Nek.tek mi a motivációtok?

Figyelt kérdés
Én sokszor azt érzem nem motivál semmi közben meg folyton éhes vagyok, nagyon lassan fogyok
febr. 23. 01:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát igen az nem hátrány 😹
febr. 23. 13:38
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

Kedves #10-es, nagyon nem szeretnélek bántani, nem ez a célom. Én is ovis gyerek anyja vagyok. A legjobb indulattal mondom, hogy nem fog célra vezetni hosszú távon, ha valós vagy vélt külső benyomásra akarsz változni. A többi anyuka se tökéletes. Változz elsősorban magad miatt, hiszen mások számára a külsőnk fele annyira se fontos, mint saját magunknak.

Tényleg nem beléd kötni akartam, sok sikert kívánok! :)

febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Engem az, hogy tudjak menni anélkül, hogy fájna a térdem.


Nem elhízottként is problémát jelent, mert ízületi bántalmaim vannak, szóval egészségi szempont.


169 centi vagyok, de 60-61 kiló az már sok ebből a szempontból. Kinézetre nem - voltam több is -, viszont fáj a térdem és a csípőm.

febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es (nem én pontoztalak le). Tudom hogy nem másoknak kell megfelelni. Ez bennem inkább egy saját kép. Elképzelem magam kívülről, ahogy viszem be a gyereket és nem tetszik a kép. :) nem tudom ezt megmagyaràzni.
febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
Könnyebb ruhavásárlás, kevesebb egészségügyi probléma, másoknak és magamnak szebb látványt nyújtani.
febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Már nincs motiváció, ez az életem része. Heti 4-5 edzés, odafigyelni arra, hogy mennyit eszek.

Ha csak a motivációra hagyatkozol, akkor egy idő után abba fogod hagyni.


Motiváció ide, vagy oda, csinálni kell, és kész.

febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A mai nap margójára: Semmi kedvem nem volt láb edzésre elmenni. Az edzőterem 2 óra utazás oda vissza, tehát nekem 1 edzés elveszi a fél napomat, ezzel szemben mégis elmentem 0 motivációval, és a 2 és fél év edzésem alatt ez a mai edzés benne van a TOP 3-ban az tuti.


Ennyit a motivációról.


#16 voltam

febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem írtad le a motivációd csak azt hogy megcsináltad az edzést.... Kimaradt hogy miért
febr. 24. 15:59
 19/21 anonim ***** válasza:

Pont az lett volna a lényeg, hogyha a motivációra hagyatkoztam volna, akkor nem mentem volna el edzeni.


Ha csak a motiváció hajtana, akkor lenne 1 héten 2 edzésem maximum, lábat nem edzenék soha. Ellenben a legrosszabb napjaimon is lemegyek edzeni és lábat sem hagyom ki.. Ezt ajánlom nekem is, hogy ilyen gondolkodásod legyen, mert nem sokáig tart a motiváció sajnos. De ez teljesen normális.

febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

A fogyásra az motivált, hogy nem akarok meghalni, sem mindennapos fájdalmakkal élni, sem beteg lenni ( mert ez volt a helyzet).

A súlyom megtartására pedig az motivál, hogy nem akarok ott kikötni ahonnan indultam, mert olyan szinten nehéz volt ( és az a mai napig is), hogy talán nem tudnám újra végigcsinálni... Ezért továbbra is diétázom, sportolok.

Kizárólag az egészségem miatt vágtam bele, az ilyen külsőségek, rongyok vásárlása, kinézet stb nem érdekel, és a pasizás sem. Van párom, házasságban élek:)

5 éve még 170kg voltam,most 64.

febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!