Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért szédülök ha 161 centihez...

Miért szédülök ha 161 centihez és 45 kghoz 1400 kalóriát eszek?

Figyelt kérdés

Csak 2 kg-t szeretnék fogyni és más alapból ennyit eszik, én miért nem vagyok jól? A kalkulátorok azt írják súlytartáshoz 1640 kéne...

17l


febr. 24. 17:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Mert már így is nagyon vékony vagy és nem kéne fogynod, a szervezetednek kevés a bevitt kalória.
febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Kislány, nagyon ostoba és buta vagy. Azért vagy rosszul, mert tényleg keveset eszel. Az ideális súly ehhez a magassághoz meg 50 kg! De felőlem kerülhetsz kórházba is, nem az én problémám lesz. De előbb keress fel egy pszichológust, mert testképzavarod van.


Menstruációd el fog maradozni, a körmöd és a hajad hullani fog. Kopasz leszel a végén a vitaminhiány miatt.

Csináld nyugodtan, az intenzív osztály tárt karokkal vár téged.

febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
7%

Nem feltétlen mondanám az 1400 kalóriát túlzottan kevésnek ilyen arányokkal. De ez leginkább attól függ, hogy mi a napi aktivitásod. Ha egész nap inaktív vagy, nem sétálsz sokat, nem edzel stb, akkor ez az 1400 kalória elég lehet.


Iszol elég vizet? Vitaminok? Vérnyomás, vércukorszint?

febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Illetve, szerinted 2kg mínusz vizuálisan milyen hatást fog kelteni már? Semmi különbség nem lesz, csak szólok.


Akkor lenne számottevő különbség, ha kb 10kgot adnál le, de ezt meg ne próbáld, mert már így is sovány vagy. Ha nem vagy elégedett magaddal, akkor egyél több fehérjét, kezdj el súlyzós edzést végezni. Ez lesz a megoldás, nem pedig az, hogy 45kg helyett 43kg legyél. :D Feleslegesen sanyargatod magad.

febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
93%
Azért szédülsz, mert keveset eszel!! Hagyd abba a diétát.
febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
3%
Genetika meg immunrendszer számít, kalóriának semmi köze nincs hozzá. Nem ilyen internetes csimpánzoktól várj megoldást hanem szakembert kérdez meg egy orvost pédául.
febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

"Miért szédülök ha 161 centihez és 45 kghoz 1400 kalóriát eszek?"

Még menstruálsz vagy már leállt?

febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Mert keveset eszel, kevés a súlyod, lement valószínűleg szinte az összes izmod. Ha így folytatod, felkelni sem lesz erőd. Sajnos van a családomban anorexiás, nagyon nehéz vele, mert nincs betegségtudata, 40 kiló vasággyal, de csak a kalóriákat számolja. Fordulj szakemberhez, míg nem késő! Még növésben vagy, maradandó károkat is okozhat.
febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Metionin ***** válasza:
82%
Mert az rohadt kevés. Mindenkinek van egy egészséges testsúlya, ami egyénenként különbözik pl. csontozat alapján és ha az alá megy, akkor nem érzi jól magát. Ennyi kalória már veszélyezteti ezt a súlyt, azért jelez a tested. Egy egészséges felnőttnek ez épp a túléléshez elég, én magasabb vagyok nálad kicsivel és 45-47 kiló de 2000 kalória alatt szerintem kiájultam volna abban az időszakban is, amikor nem sportoltam. Egyébként mit akarsz azzal a 2 kilóval? Szerinted látszik? 2 kilót egy nap alatt is változik a súlyunk. Sportolj inkább, ha elégedetlen vagy a testeddel, ne a mérleget lesd, önmagában az szart sem ér.
febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Anyád hol van, míg a lánya öngyilkos lesz?
febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!