Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért szédülök ha 161 centihez...

Miért szédülök ha 161 centihez és 45 kghoz 1400 kalóriát eszek?

Figyelt kérdés

Csak 2 kg-t szeretnék fogyni és más alapból ennyit eszik, én miért nem vagyok jól? A kalkulátorok azt írják súlytartáshoz 1640 kéne...

17l


febr. 24. 17:56
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
7%
Kalória semmit nem jelent amiatt nem szédül senki. Dehidráció okoz szédülést. igyál több vizet. én volt hogy 1000 proteindús kalórián éltem el hetekig semmi bajom nem volt pedig vékony vagyok, sük hülye itt össze vissza beszél, ha ténlyeg bajod van akkor orvost tanácsát kell kérni nem holmi internetes senkiktől tanácsot elfogadni.
febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A kalória rendben lenne, ha fogynod kéne, de egyszerűen nincs miből. A kalóriadeficit úgy működik, hogy a szervezet akkor a tartalékaiból fedezi a szükségletét, de nálad nincs tartalék, ergó rosszul leszel. Valóban izmosodnod kéne, kis kalóriatöbblet és valamilyen sport.
febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%

"sük hülye itt össze vissza beszél, ha ténlyeg bajod van akkor orvost tanácsát kell kérni nem holmi internetes senkiktől tanácsot elfogadni"

Sok hülye itt mind csak annyit tanácsol, hogy egyen! Azért ez nem olyan rossz tanács addig is, míg orvoshoz kerül (ami ki tudja, mikor lesz, hiszen nulla betegségtudata van, a szülei meg szarnak rá, hogy mi van szerencsétlennel...).

febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
10%
Vércukor szint mérést kellene végezni, éhomra és étkezést követően is.
febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Minek? Enni kell, nem mérni.
febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdezőnk a fal, mi meg lennénk a borsó..

Úgy se fogja fel..

febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%

úgyse egy szó

És nem tudhatjuk, hogy felfogja-e. Lehet, hogy pont mi kellünk ahhoz, hogy végre enni kezdjen. Sose lehet tudni.

febr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
16%

Mondjuk mennyit iszol mellé?

Mennyit és mikor alszol?

Valami olyasmit fogyasztasz, ami "kábít"?

febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy, 18-as, ne vidd félre. A kérdező azért van rosszul, mert alultáplált, nem azért, mert narkós. Anorexiás, ami egy életveszélyes betegség. Nem alváshiány.
febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Mert kórosan sovány vagy, és elárulom, hgoy majd 43 kilósan is "csak két kilót akarok fogyni" - lesz, ugyanis már most testképzavarod van.
febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!