Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 166 cm, 57,0 kg. Testzsírszázalékom 26,1. Kézi szorítóerőm 2,3 kg. Fél éve 163 cm és 53 kg voltam, két hete 59 kg.

Fél éve vívok heti kétszer.


Pontosan két hete nem eszem lisztet, és szénhidrátgazdag ételeket, csak gyümölcsöket, zöldségeket, és húsokat. A mérleg szerint 2 kg ment le.


Egy napi étkezésem;

első étkezés: 10: 45, valami gyümölcs(egy alma, vagy egy banán, stb.)


második étkezés; 15:00, mindig más, de sosem több 300 kcal- nál.


harmadik étkezés; 17: 00- 19:00-ig bezárólag bármikor, mindig mást, ami sosem több 500 kcal-nál.


Esténként 9-10 órát alszom.


Tudom, hogy 2 kg nagyon függ attól, hogy mit ettem előtte, vagy hogy elmentem- e a mosdóba mérés előtt. Mivel amikor az 57- et mérték ma, csak egy alma volt a gyomromban (csak a 10:45os étkezés volt meg), nem vagyok benne biztos, hogy zsírból vesztettem.


Szerintetek jól csinálom? És ha nem, mit nem?



márc. 11. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Beszélj egy személyi edzővel meg egy dietetikussal inkább, mint hogy itt várj a kérdésedre megfelelő választ.
márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 gabor49 válasza:
65%
hogy borzalmas amit csinálsz ez a véleményem
márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
59%
Szerintem mivel sportolást nyugodtan egyél több szénhidrátot
márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Senior Séf ***** válasza:
51%
Nem jól csinálod. Az első étkezést ébredés után legkésőbb félórával ejtsd meg, hogy ne hintázzon be a cukrod. A leeső cukor stresszforrás, és a mai stressztől túlterhelt világunkban erre igazán nincs szükség. A csak gyümölcsből álló étkezéssel ugyanaz a bibi. A gyümölcs tele van fruktózzal, hirtelen az egekbeszök9k a cukrod, majd ugyanolyan gyorsan le is zuhan. Hatalmas stresszfaktor! Sokkal helyesebb zöldségeket enni. Minden étkezésnél! 1 marék leveles,1 marékszínes, 1 marék kénes zöldséget, 1 marék CH és 1 marék fehérje.Ha nasira eszel gyümölcsöt, akkor is egyél mellé valami kis fehérjét, ami lassítja a cukor felszívódását.
márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyel tobbet
márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy nem lesz segged
márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A leírtak alapján nem vagy duci. Akkor ne fogyókúrázz.

Amúgy nekem egyszer azt mondták, hogy reggelizz mint egy császár ebédelj mint a király és vacsorázz mint a koldus… fogalmam sincs mennyi igazság alpja van de az tuti, hogy ha reggelire tartalmasabbat eszel akkor több energiád lesz és ha vacsorára pedig kevesebbet akkor jobban alszol… a kalóriád nem lesz több (de amit te beviszel az egyáltalán nem sok)


:)

ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!