Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak is bűntudata van ha...

Másnak is bűntudata van ha sokat eszik?

Figyelt kérdés
márc. 12. 03:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Miért mibe akarsz megdögölni, 8-as alany?Pszichiátrián a rácsos ágyon rivoért imádkozva.
márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Olyankor szoktam olyan youtube videokat nézni,ahol egy nap 10.000kcalt esznek
márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Volt igen. 35 kilósan majdnem meghaltam... azóta masszívan szrom le.


Eszek, amit, amikor és amennyit kívánok.

márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult igen. Az életmódváltásom óta (5 év), folyamatosan , tudatosan dolgozom rajta, hogy ez ne legyen, elég komoly evészavaraim voltak, érzelmi evés, függőség, falási rohamok,bűntudat, öngyűlölet körforgása. Már lefogytam és nagyjából rendbe jöttem, de ez évek kemény, tudatos munkája volt, ugyanúgy testileg mint lelkileg, de egyedül nem egyszerű... Ezt csak az érti meg aki benne van, és átélte mivel jár. Érzelmileg már sokkal jobban vagyok, de a tudatosságnak, az evésben tartott kontrollnak sajnos muszáj megmaradnia, mert különben visszaesek abba a szakadékba, amiből évek alatt másztam ki.
márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel… tobbet mozogsz… ha meg tobbet eszell…. Meg tobbettt mozogsz!!! Ha netan meg tobbet eszeelll akkor… ugyan annyit mozogsz csak zöldseg is legyen abba a tobbe..
márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nasit eszek sokat, akkor igen. Ha valami rendesebb főételt, akkor nem.
márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!