Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ételek amik laktatnak de...

Ételek amik laktatnak de kevés kaloriat tartalmaznak, es akar fogyokurasnak is mondhatoak?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Bocsi #1 de a küldött étrend baromság. Uzsonnára fánk, porcukorral?? Wft :D
ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Sütőben sült fánk


Hozzávalók 12 darabhoz


2 dl 1,5%-os tej1 tk cukor5 dkg friss élesztő50 dkg liszt10 dkg kristálycukor2 csomag vaníliás cukor1 csipet só1 db kezeletlen citrom reszelt héja10 dkg vaj2 db tojásporcukor a forgatáshozízlés szerint magas gyümölcs tartalmú baracklekvár"

ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

"Uzsonnára fánk, porcukorral"

Nem lehet néha-néha megenni uzsonnára egy fánkot? Csak a zabkását gyümölccsel, meg a csirkemell-rizs kombót, meg a lassú felszívódású széndidrátot, meg az alacsony glikémiás indexű élelmiszert, meg az egyéb Nők Lapjás ökörséget?

ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen lehet fánkot enni. De ilyen hozzávalókkal? Meg annak mi értelme, ha lenyomsz úgy 2-300 kcal-t egy fánkkal, ami feldobja a vércukrot majd lezuhan fél óra múlva és a falat kaparja vacsoráig?
ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok fehérje legyen benne, az jól laktat.

Pl most ettem egy doboz (250 gramm) cottage cheese-t 100 gramm paradicsommal, nincs 200 Kcal és tök jól laktam vele.

ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Itt nagyon sok a fogyatékos, a testépítő kategóriába kérdezz, azok értenek is hozzá és nem szólnak le
ápr. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8#

Én speciel mindkét topicban jelen vagyok, szóval nem kell átmennie, válaszolok.. :D


Ételek, amik laktatnak: Alacsony kaloriasűrűségű ételek, magas rosttartalommal. Pl.: zöldségek. Ahelyett, hogy 100g száraz bulgurt eszel, próbáld ki, hogy 50g száraz bulgur + 200g uborka. Sokkal jobban eltelít és spóroltál kb. 160 kalóriát.

Az ilyen trükköket kell elsajátítani.


Zsírszegény túró + gyümölcs is jó megoldás. = rost (gyümölcs), fehérje (túró). A rost és fehérje is lassítja a felszívódást, nem dobja meg annyira a vércukorszintet és később leszel éhes.


Fánkot is lehet enni, de okosabban megtudod csinálni azzal, hogy sima tej helyett növényi tejet használsz, cukor helyett eritrit, vaj helyett light vaj. Rengeteget kalóriát lehet spórolni már csak azzal is, hogy mindenből a light verziót hasznalod. Lekvárból is van alacsony kalóriatartalmú, és teljesen megfelel az igényeidnek..


0%-os joghurtok, pl a jogobellának van ilyen, 1db 150g és 69 kalória van benne, 5-6g fehérjével. Ellenben egy nem 0%-os jogobellában 150g-ban valahol 130-140 kalória.


Olyan pedig nincs, hogy "fogyókúrás". Mindent lehet enni. A tested nem tudja, mit eszel. Nem látja mit eszel. A kalóriát és makrókat látja.

Az üres kalóriákat kell elkerülni, ilyen pl.:

-cukros üdítőitalok. 1 liter cukros lötty 350-450 kalória. Ez egy komplett étkezés is lehetne..

-a legrosszabb pedig a péksütemények.. 3db péksütemény simán van 800-1000 kalória. 3db péksüteménnyel meg speciel nem lehet jól lakni, sőt, én egyszerre megtudok enni 10dbot és még mindig éhes vagyok utána..

ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen az epito jellegű valaszokat!
ápr. 10. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!