Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta lefogytam és sportosabb...

Amióta lefogytam és sportosabb, egészségesebb életmódra váltottam sokkal jobban észreveszem mennyi ember néz ki elhanyagoltan és egyre jobban taszit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyre jobban taszit ha valaki bálna méretűre van hízva,el van hanyagolva stb. Mostmár pontosan tudom mennyire kis változtatásokkal el lehet érni hatalmas dolgokat,az emberek többsége mégis plöttyedt és egészségtelen. Más is érez így amióta életmódot váltott?
ápr. 28. 08:22
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
52%
#5: mert ilyen életképtelen kérdéseket szül a toxikus életfelfogásod.
ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
De én felálltam, abbahagytam a zabálást és elkezdtem edzeni. És az aki tesz magáért és küzd az hadd érezze már magát különbnek annál,aki nem teszi ezt,mert AZ!
ápr. 28. 10:12
 13/56 anonim ***** válasza:
73%

Uhh kerdezo...


"Nem vagytok kiválasztottak! Nem vagytok különleges egyéniségek! Rothadó szerves anyag vagytok, csakúgy, mint bármi más... Bohóckodó ganajkupacok vagyunk mindnyájan. A nagy közös trágyadomb apró részei."

ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon ügyes vagy, büszkék vagyunk rád. Képzeld, én is ezt tettem, és egészséges vagyok és fitt és csinos, mégsem kérkedek vele és nem nézek le e miatt másokat. Érezd akkor magad különbnek, csak csöndben. Azok az emberek meg lehet hogy tök másban különbek mint te. Mondjuk több nyelven beszélnek, vagy művészi képességeik vannak, vagy jól értenek az állatokhoz, vagy bármi.

A te viselkedésed pedig roppant lekezelő, nincs benne semmi méltóság, rémesen kínos. Ebben biztosan nem vagy különb másoknál...

ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
85%

Nem pártolom a kérdező stílusát. De annyiban igaza van, hogy rengeteg túlsúlyos ember él az országban és a földön. Sokan nyomatják az elfogadást, ami egy bizonyos mértékig rendben is van. De nem kellene a ló egyik vagy másik oldalára sem átesni, inkább segíteni kellene ezeket az embereket jobb belátásra térni.

Túlsúllyal élni és azt mondani, hogy ez így rendben van, az önámításban él és nem a kinézete a baj, hanem az egészségi állapota. Ami lehet, hogy egy ideig rendben van, de mindig visszaüt. A legrosszabb, hogy a pozitív torzításukkal másokat is befolyásolnak. Gyerekeiket például. És itt jön a képbe a "mi közöm hozzá".

ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
76%
nagy a szád kérdező, olyan fél órás edzést összeállitok neked, hogy napokig meg se mozdulsz utána.. Nem vagy te annyira fitt mint ahogy hiszed, törődj a saját dolgoddal mindenkinek megvan a maga baja..
ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

Nem fogom csöndben különbnek érezni magam,akinek nem tetszik odébb megy :)


Igen, más másban különb,ebben meg mi, akik tettünk magunkért vagyunk azoknál akik semmit se tesznek csak sírnak


Nincs szánalmasabb mint amikor 150kilos nőket támogatnak abban hogy fogadják el önmagukat, miközben két lábon járó időzített szívroham az életmódjuk

ápr. 28. 11:02
 18/56 anonim ***** válasza:
81%
A 16 es 18-nak igaza van. Vannak, akik a te eredmenyedet nezhetik le ugyanugy, mert tobbet tudnak ezen a teruleten. Mindenkinel van jobb meg szebb. Ezert is felesleges az osszehasonlitgatas masokkal. Meg mert ez csak egy szelete az eletnek, h ki hogy nez ki. Embersegben siman a beka segge alatt lehetsz kerdezo, a megnyilvanulasaid alapjan.
ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
39%

Egy szép, arányosan izmos fizikum az egyetlen olyan strátuszszimbólum amit nem lehet pénzért megvásárolni, hanem tenni is kell érte.


Ez sokakat frusztrál, mert ők ahhoz vannak szokva, hogy elég a bankkártya, hogy legyen almás mobilod, Ray Ban napszemcsid, Louis Vuitton táskád, Rolex órád, vagy BMW-d.

És ezt a frusztrációt a szép testűek irányába érzett gyűlöletben vezetik majd le - ahogy az itteni hozzászólások is mutatják.

ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
81%
Állj ki egy színpadra és tarts egy hegyi beszédet, hátha mindenki követni fog és akkor majd el múlik az undorodod meg még nagyobb lesz az egód
ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!