Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta lefogytam és sportosabb...

Amióta lefogytam és sportosabb, egészségesebb életmódra váltottam sokkal jobban észreveszem mennyi ember néz ki elhanyagoltan és egyre jobban taszit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyre jobban taszit ha valaki bálna méretűre van hízva,el van hanyagolva stb. Mostmár pontosan tudom mennyire kis változtatásokkal el lehet érni hatalmas dolgokat,az emberek többsége mégis plöttyedt és egészségtelen. Más is érez így amióta életmódot váltott?
ápr. 28. 08:22
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Egyrészt igazad van, persze. Tök gáz hogy mennyire el tudják hagyni magukat az emberek, szerintem is kicsit szánalmas amikor látom a nagy dagadt embereket a buszon ahogy tolják be a fél kiló fornettit. De azért ne általánosítsunk.... A párom pl hiába túlsúlyos, mellette olyan izmos mint az állat, erőnlétben is bármikor rádverne, a legtöbb emberre ráverne, szuper formában van. Heti 4x megy edzeni, e mellett rendszeresen bringázik, egészségesen eszik, mégis van rajta vagy 15 kg plusz zsír. Persze, nyilván nem csinál mindent tökéletesen mint te, de azért alapvetően egy sportos fitt emberről beszélünk. Vagy a legjobb barátnőm, aki egész életében sportolt, egészségesen érkezett. Most suli és két gyerek mellett (a kisebb fél éves), egyszerűen nem tud időt szakítani magára, nincs ideje sportolni, mozogni. Elkezdett kalóriát számolni, 2 hét után kevés lett a teje, úgyhogy abba kellett hagynia. Szóval most rajta is van jó adag túlsúly.

És akkor kérdezem: ezek az emberek szerinted megérdemlik a lekezelésedet? Szerinted jobb vagy náluk? Te talán két gyerek és suli mellett vagy ilyen szuperhős? Vagy napi 10-12 óra munka, és heti 4 edzés, plusz bringázás mellet??

Én is vékony és sportos vagyok, mégsem tudom elítélni őket azért amiért nem tökéletesek.

ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
82%
Örülj neki, hogy neked ilyen kevés elég hozzá, az pedig az ő bajuk, hogy mit esznek és csak rinyálnak.
ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
26%

ezt a nincs ideje dolgot hagyjuk..

napi fél óra is elég és több a semminél , kicsit intenzivebben kell végezni és elég lehet. Fél órája meg van mindenkinek.

ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
42%
43, élethelyzet függő... én pl mostanában túl hajszoltam volna magam, ha még napi fél óra edzést is külön be dobok... de azon vagyok, hogy idővel beleférjen, normális keretek között.
ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
17%
akkor fel kell kelni korábban és beleér... KIfogás az mindig van.
ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
26%
ha más nem futás ahhoz nem kell sok minden vagy torna...
ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
34%

45, egyedül nevelem a gyerekem, mikor eleve 2 órát alszok, nem, nem fogok felkelni korábban, 2, nincs aki addig figyeljen rá és nem is vinném magammal futni, meg nem kínzom azért, hogy én edzek..

Nincs 2 éves, nem opció, hogy ki bírja nélkülem fél óráig...

ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
24%

#47 Otthon jógázom, 4 éves a lányom, csinálja velem együtt. Amikor 2 éves volt, akkor is csinálta, utánozott engem. Persze nem úgy csinálta, mint én, négykézlábra állt, lecsücsült, amikor én is és nevetett magán. Hozta a babáit, őket is lefektette jógázni.

Nálam ez nem lehetett kifogás, hogy ott a gyerek. Ott van velem a szobában, közben tudok rá figyelni.

ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
0%
48, szuper, az enyém most múlt másfél, annyira már ügyes, hogy elmászkál, viszont még annyira nem, hogy ne kelljen a sarkában állni. Nekem nem ér annyit, hogy tornázzak, hogy addig pont felmàszik valamire és szépen leesik. Múltkor már 1x összehozta, pedig 3 lépésre mentem neki ruháért. Majdnem fejjel az ágyról. Vannak jobb pillanatai, de inkább megvárom, míg ő is nagyobb lesz és biztonságosan el tud tényleg játszani.
ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
19%
Napi fél óra otthoni tornázás semmire nem elég. Elégetsz vele 100-200 Kcal-t és annyi. Az semmi.
ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!