Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyám nem engedi hogy diétázza...

Anyám nem engedi hogy diétázzak mit csináljak??

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék csinos lány lenni de valami ocsmány alakom van, vastag húsos combom van és nem szimmetrikusak a karjaim.

Szeretnék kevesebbet enni, mert fogyni akarok, de anyám nem engedi és rá kényszerít engem arra hogy minél többet egyek és ha valamire nemet mondok akkor veszekszik és azzal fenyeget h szól az orvosnak hogy rakjanak engem be a kórházba.

(Cukorbeteg vagyok)

Elegem van hogy nem lehetek szép anyám miatt, még egy fürdő rucit sem tudok felvenni mert undorító vagyok.

44kg lenne a cél súly,mert én akarok lenni a legvékonyabb az osztalyomban



máj. 12. 19:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Drágaság, mikor érettségi tételeket tanultam, közben hullahoppkarikáztam. Két tétel között tornáztam otthon.


Arra van időd, amire szánsz.

máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Így milyen választ vársz, ha nem árulod el, hogy milyen magas vagy és hány kg? Enélkül kb nulla információ amit leírtál. Hány éves vagy?
máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
92%
te is egy idióta vagy
máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne küzdj, ha a legvékonyabb nem is lehetsz az osztályban, a legbutább esélyes, az is valami...
máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
62%

44kg az bármilyen magassággal betegesen kevés. Anorexia. És még taszítóbb is, mint a dagadtság.


A betegséged miatt még szerintem is lehetséges a fogyás, DE szakemberrel konzultálva!!! Nem vagy olyan helyzetben, hogy egyedül vagy anyciddal vagy akárkivel nekiállj. Neked mindenképp kell a szakmai felügyelet ehhez.


Kis kezdő tudnivaló:

Fogyás=kalóriadeficit, azaz több elégetett kalória, mint bevitt kalória.

Tehát ha kevesebbet eszel, az amúgy kbaszott egészségtelen, az koplalás. Mozogj többet, járj el edzésre, a kalóriaégetést kell nyomatni, és akkor fogsz tudni majd megfelelő mennyiségben és egészségesen, a szervezetedet kielégítően tápanyagokat bevinni. Tehát van egy szint, ami alá nem lehet menni, mert egészségtelen, főleg nőknek.

Étrendet pedig dietetikussal KELL megbeszélni, ha ilyen problémáid vannak. Ez terjedjen ki mindenre, konkrét példákkal, és leginkább a kalóriabevitel mértékére, amit szépen a szakemberrel kiszámoltok, illetve neked is folyamatosan számolnod kell. A fogyás elsődleges lényeges része, hogy akkor tudod, hogy kalóriadeficitben vagy, ha szépen beírtál mindent a kalkulátorba.


Sport leginkább olyan legyen amúgy, ami tetszik.

máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írod ki a magasságod és a jelenlegi súlyod, mert belül te is tudod, hogy anyukádnak van igaza.
máj. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
11%

2. Ki mondta hogy akar gyereket?


Kérdező. 44kg betegesen kevés, ha csak nem 145-150 centi vagy. Anyukádnak pedig javasolj orvost, ha tényleg beléd kényszeriti a kaját, mert az se normális aki ilyet tesz.

+ Sajnos amíg otthon élsz, nem vagy 18 és a szüleid tartanak el, addig az van amit ők mondanak. Ha elmultál 18 akkor pedig keress melót, költözz el és tartsd el magad, akkor annyit eszel amennyit akarsz.

Adddig pedig próbálj sokat mozogni. Azzal valamit lehet kompenzálni.

máj. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
9%

#15


"44kg az bármilyen magassággal betegesen kevés. Anorexia. És még taszítóbb is, mint a dagadtság."


Anyukám 149 centihez volt világ életében 42 kg. Ehhez a magassághoz teljes tökéletes volt ez a súly. Nem beteges vékonyság, főleg nem anorexia. 🤦 Nagyon buta vagy. Nagyon nem mindegy, hogy ki milyen magas. Egy 170 centisnek persze, hogy már beteges vékonyság lenne a 44 kg, de egy alacsony nőnek nem az!

máj. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
#10 nem vagyok lusta, tavaj nyáron konkrétan mindennap keményen edzettem, mert nem kelett tanulni. És ez nem kifogas
máj. 13. 06:12
 20/34 A kérdező kommentje:
159cm vagyok, és nem gondolom magamat kövérnek, nem vagyok anorexiás és attól cukorbeteg vagyok fogadjam el hogy ilyen alakkal kell le élnem az életemet??? Tavaj fogytam és kevesbe voltam csúnya, és ha még fogyok akkor szép leszek egyébként most 52 kg vagyok
máj. 13. 06:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!