Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyám nem engedi hogy diétázza...

Anyám nem engedi hogy diétázzak mit csináljak??

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék csinos lány lenni de valami ocsmány alakom van, vastag húsos combom van és nem szimmetrikusak a karjaim.

Szeretnék kevesebbet enni, mert fogyni akarok, de anyám nem engedi és rá kényszerít engem arra hogy minél többet egyek és ha valamire nemet mondok akkor veszekszik és azzal fenyeget h szól az orvosnak hogy rakjanak engem be a kórházba.

(Cukorbeteg vagyok)

Elegem van hogy nem lehetek szép anyám miatt, még egy fürdő rucit sem tudok felvenni mert undorító vagyok.

44kg lenne a cél súly,mert én akarok lenni a legvékonyabb az osztalyomban



máj. 12. 19:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, én is 159 centi vagyok, mint te. Nagyon sokáig voltam 50-52 kg, akkor több voltam rajtam az izom, mint most. Jelenleg 46-47 kg között mozgok. A 44 kg ehhez a magassághoz már nagyon kevés. Én is ezzel a 47 kg-val elértem az álomalakomat. Izmosodj egy kicsit, formásodj. A sportos alkat nagyon tetszik a másiknak. Engem is nagyon sokan megnéznek. Ne akarj 44 kg lenni.
máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
76%

Nehez mar elviselni ennyi tini vergodeset ebben a kategoriaban. Tudom, hogy ez abbol fakad, hogy mentalisan nem vagy rendben es minimum egy pszichologus kene neked, remelem anyukad elrangat majd.

De ez a hiszti nagyon unalmas mar. 🙄

máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
8%
Na, a 64 és 50%-os, aki leszavazta a 21-es válaszomat biztos, hogy kövér és irigy rám. Remélem boldogságot okozott nektek, hogy leszavaztatok egy vékony, sportos nőt. Ti képesek vagytok egyszerre lefutni megállás nélkül 10 km-t? Mert én igen. Súlyzóztok 10kg-s súlyzóval otthon? Mert én igen.
máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
71%
Istenem, nem lehetne kitiltani a 12 eveseket errol az oldalrol? Jo lenne :D
máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

#24

Ha ez nekem szólt (21 és 23-as válaszoló vagyok), akkor közlöm veled, hogy 33 éves vagyok.

máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Hat az problema.
máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
45%

Én 165/52 vagyok,így már picit jobban értem miért akarsz fogyni, mert amikor több voltam, hiába voltam még mindig vékony, úgy néztem ki mint egy puding. Ezen viszont tényleg tud segíteni a sport. Egyél szépen annyit mint eddig, feltételezem kell is a betegséged miatt, nem véletlenül nem hagyja anyád hogy fogyózz. És mellette találj időt sportolni. Olyan nincs hogy nincs naponta egyetlen órád arra hogy mondjuk otthon edz vagy elmenj futni. És ha mozogsz, az étvágyad is jobb lesz, szívesen meg fogod enni amit kell. Ne keress kifogást, hanem sportolj. Persze a 44 kg nagyon kevés, 48 alá ne nagyon menj. De ha sporttal fogysz, akkor nem is fogsz, mert izmos leszel, na akkor leszel igazán csinos. :)

Más megoldás nem nagyon van, és ez a te érdeked is.

máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

#26

Mi a problémád? Képes vagy az értelmes kommunikációra?

máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

#22 Elég szánalmas h nem vagy tisztában alap szavak jelentésével, és járok pszichológushoz

Eredetileg abban akartam segitseget kérni h hogyan győzzem meg az anyámat h engedje a fogyókúrát

máj. 13. 09:35
 30/34 A kérdező kommentje:
#24 Nyugi jóval több vagyok mint 12, és a nyavajgo felnőtteket nem lehetne kitiltani?
máj. 13. 09:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!