Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik, ha 1 hétig nem...

Manócska0614 kérdése:

Mi történik, ha 1 hétig nem eszek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom...leoltást nem kérek. Csak kíváncsiságból kérdezem!! (:

7 napig 3l víz és no kaja.

Hány kg.-tól szabadulna meg az a vki.?! o.o


2010. nov. 7. 18:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ennyire buta vagy? vagy csak ennyire elkeseredett? tartós fogyást nem érsz el vele, akármi is lesz a kimenetele, ha lemegy 2-3 kg az következő napokban vissza is megy és zsírba.

napi 5-6 kis adag, kevesebb szénhidrát , egy kis mozgás és kész. én így adtam le 13 kg-t. igaz nem egy hét alatt hanem több hónap, de évek óta tartom és jól nézek ki...

2010. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
14%
Úgysem fogja kibírni.Nem véletlenül túlsúlyos, eddig sem volt akaratereje hogy ne zabáljon, éhezni pláne nem lesz.
2010. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%

most mi a fas*ért kellett lepontozni?

Mi nem tetszett abban,h tök normálisan leírtam,h mennyire ártalmas :O atyaég, akkor koplaljál... vagy aki lepontozott nem értem miért kell..

2010. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%
Hát, az fog történni, hogy elgyengülsz, és amennyit lefogsz, azt később pillanatok alatt vissza fogod hízni, sőt még többet is. Egészségtelen, ártalmas a szívnek is.
2010. nov. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
en vagyok az, aki mar csinalta 10 napig. valaki irta, hogy nem fog sikerülni, mert nem hiaba tulsulyos. Szerintem az emberek nagy resze azert hizik el, mert nem tud merteket tartani. En több, mint 20 kilo sulyfelesleggel csinaltam vegig, es sokkal, de sokkal könnyebb volt egyaltalan nem enni, mint most merteket tartani. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem egy hihetetlen nagy baromsag az egesz, de igen, nem veletlenül tulsulyos, mindig a könnyebb utat valasztja. Majd most lefogy mondjuk 5 kilot, es hizik 10-et, 2 honap mulva meg valaszolhatunk arra a kerdesre, hogy "nagyon elrontottam? mit tegyek?", amire mi meg leirhatjuk, hogy sport+eletmodvaltas :)
2010. nov. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
3%
Hát érdekes gondolkodásod lehet ha könnyebb volt ostoba módjára éhezni amivel semmit nem érsz el mint normális ember adagját enni és mértéket tartani.
2010. nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
nem veletlneül hiztam balna meretüre anno :) pont az erdekes gondolkodasom miatt :) lass csodat, rendet tettem a fejemben, es fogynak a kilok, nem ehezessel, mertektartassal :)
2010. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Na, kibírtad manócska?
2010. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem éhen halt.
2010. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Szerintetek él még? :O
2017. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!