Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csökkenteni a...

Hogyan lehet csökkenteni a mellméretet?

Figyelt kérdés
96 cm-es a mellbőségem, ezt szeretném 90-re csökkenteni, mert az estélyim jól áll rajtam, de amióta megvettem 6-7 cm felcsúszott, de csak oda. ezt szeretném másfél hónapon belül "leadni2 van erre lehetőség, ha van hogyan?
2010. dec. 8. 22:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

90 b-t hordok.

Diétázom, és sportolok is, egy ideje.

2010. dec. 9. 10:23
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nőként, 21-22 kiló fogyás után azt hiszem, bátran állíthatom, hogy NINCS LOKÁLIS fogyás. Én a kezdetektől mérem a súlyomat is, és mérek számos pontos körméretet. /Mell, derék, csípő, comb/. Arányosan, egyformán megy le mindenhonnan, ha csökkenni kezd a zsírsejtek mérete, akkor az a test minden részén egyszerre történik.


Ez a mell-legenda valószínű onnan ered egyrészt, hogy a mellek eléggé szem előtt vannak, másrészt meg abból a nők jellemzően kevésbe akarnak fogyni.


26/N

2010. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

több diétával, életmóddal foglalkozó prospektusban, kiadványban, könyvben olvastam, és orvostól is hallottam már... illetve saját tapasztalatom is azt mondatja vélem, hogy igaz a "legenda", mely szerint a fogyás fent indul be legelőször, és úgy halad folyamatosan lefelé a testen. mikor kemény diétába kezdtem, elsőként az arcom vált beesetté, karikásak voltak a szemeim, az állcsontom, az arcéleim kiemelkedőbbé váltak. ezután a kulcscsontom vált láthatóbbá, majd a melleimen is megjelentek a fogyás okozta striák. utána a pocakom ment le, majd a fenék, a csípő és a combok tájéka következett. a lábaim is vékonyabbak lettek, de az volt az utolsó fázis. onnan a legnehezebb fogyni.


am, ha valamivel magyarázni kellene a jelenséget; a mellnek igen jelentős része zsírszövet, tehát sokszor azt bontja a szervezet, mikor diétába kezdesz.


ugyan, engem sokan irigyelnek, mondván, ahhoz képest, hogy milyen vékony vagyok, még mindig vannak melleim. nem biztos, hogy pusztán genetika. szerintem köze van a magas fehérjebevitelhez, illetve, a gyakran végzett súlyzós edzésekhez. ugyanis nem rendelkezem óriási kebel-csodákkal. csak jó a tartása, feszes.


így szoktam végezni a gyakorlatot: háton fekve, a fejem mellett kinyújtott kezeimben vannak a súlyzók. a lábamat emelem, s közben a karjaimat mindvégig nyújtott állapotban a lábaimhoz közelítem. ebből 25-ös sorozatokat szoktam csinálni. hasizmot és cicit is erősít.


jaj, és még valami... nem hordok melltartót. komolyan mondom, hogy bevált dolog. ^^

2010. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 9. 21:27
 15/15 anonim válasza:

Vanilia:

De hát hízástól jönnek létre striák, nem fogyástól, vagy nem?

2010. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!