Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen és gyorsan megoldható?

Egyszerűen és gyorsan megoldható?

Figyelt kérdés
hali a kérdésem az lenne hogy mi a leghatásosabb módszer, amivel letudok adni kb 20kg felesleget? szeretném magam rendbe rakni csak nem tudom hogy kezdjem el :\
2010. dec. 27. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ch csökkentés,vagyis szálkásító diéta.
2010. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!


azt nem árultad el hogy most mennyi a súlyod de most magamból indulok ki.

173 centi magas vagyok és 75 Kg voltam és 1 hét alatt sikerült leadni 8 KG-ot de azért meg is szenvedtem! (még -3 kilót le szeretnék adni de ez lényegtelen :) ).


1 fontos dolog kell csak a fogyáshoz az akaraterő.

csinálj egy edzéstervet és azt tartsd be minden nap.


az én edzéstervem:

150 felülés

60 Fekvőtámasz

helyben futás

150x 10Kg-os súlyzó kinyomás


először csinálj felülést 100-at (közben pihenhetsz egy kicsit kb 2-3 percet) utána 20 fekvő (itt nincs pihenő), helyben futás(itt sincs), 100 kinyomást, utána 50 felülés, még 20 fekvő és így tovább...

és mindíg próbálj meg egyre többet csinálni!


de ez még nem elég! az étrendeden is változtatni kell! szénsavas üdítők (Pl:Cola), alkohol (Sör, rövid italok, stb..) ezeket felejtsd el helyette víz. Ételeknél: egyél minnél kevesebbet gyorskaják/ olajban sült ételek helyett egyél gyümölcsöt. 18 óra után már ne egyél semmit ha éhes vagy egyél pl: Narancsot és ilyál sok vizet.


ha jobban szeretnél teljesíteni és van gyomrod hozzá akkor üss össze 1 tojást és idd meg nyersen.

(1 Jó tanács ha először iszol tojást:Jól keverd össze! Vegyél a szádba egy kevés vizet utána jöhet a tojás és egyből igyál rá vizet. jah és ne gondolj a tojásra mert akkor lehet hogy visszajön :) ha ezt megcsinálod naponta 1x utána már hozzászokik a szervezeted és nem lesz semilyen kellemetlen dolog :). Ha megittad várj min 2 órát hogy felszívódjon a tojás utána hozzákezdhetsz az edzésnek)


Jó szórakozást :)

2010. dec. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és mennyit ettél válaszoló, hogy 1 hét alatt 8 kiló lement? nekem is pont annyit kéne leadnom.

a kérdezőnek: kezdj el aerobikozni. vannak nagyon jó dvd-k otthonra. Az, hogy mennyi idő alatt megy le ez a 20 kiló az súlyfüggő. a kajánál meg azt tarstd be, hogy 5x étkezz, hogy ne legyél éhes és reggelire edd a leg kcal vagy szénhidrátdúsabb ételt. SOK SIKERT!!!

2010. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nem véletlenül írtam hogy nagyon megszenvedtem vele :) volt olyan nap amikor csak délben ettem 2 szelet kenyeret majdnem 1 KG mandarint. Ha éhes vagy igyál sok vizet és estére ajánlom a nyerstojást.


de ahogy mondtam az étrend váltás nem elég kell a mozgás is

2010. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Atyaég:).Ennyi téveszmét egyszerre még nem olvastam,mióta regisztráltam a gyik-re.

1.A gyümölcs is ch,tehát diéta alatt csak minimális ehető belőle.

2.Folyamatosan kell enni,lehetőleg 3 óránként,hogy pörögjön az anyagcsere,szóval aki koplal vagy ragaszkodik a 6 utáni butásághoz az el van tévedve.

3.A nyers tojás szalmonellát okozhat,valamint ha le is nyelni azt a trutyit,örülhet ha 10%a felszívódik a többi csak átmegy rajta,emészthetetlen.

4.Akaraterő.Az anorexeknél kitartóbb nincs,pedig hülyeséget csinálnak.Tehát nem akarat kell,hanem hozzáértés és egy minimális ismeret az emberi test működéséről.

2010. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

178cm körüli a magasságom, és 83kg vagyok

a válaszokat meg köszönöm =)

2010. dec. 29. 18:26
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és már egyre kevesebbet eszek :D ez a karácsony most kivétel volt, ilyenkor gondolom sokan eldobják a diétájukat de nembiztos :D
2010. dec. 29. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!