Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újévi fogadalom: fogyókúra!...

Újévi fogadalom: fogyókúra! Sokan vagytok evvel így?

Figyelt kérdés
Elhatároztam ( már korábban is és egészen jól bírtam) hogy fogyókúrázni fogok és sportolni ( itthon tornázni és ha az időjárás jobbra fordul futni is). Sajnos megugrott a mérleg ingája. Nem látszik túlzottan, fokozatosan szedtem fel. Egy hónapja kb. már belekezdtem a fogyókúrába, minden nap 1 órát tornáztam ( + tesi és úszásóra) és jóval kevesebbet ettem, zöldségeket, gyümölcsöket a csokikát teljesen kizártam. és jól éreztem magam. Nem is kívántam a csokit hanem a péksüteményeket iszonyúan. Sajnos abba kellett hagynom mert éppen forgalmi vizsga előtt álltam és annyira fájt a lábam ( izomláz a lusták betegsége..) és annyira éhes voltam hogy nem tudtam koncentrálni a vezetésre. Azután megvártam a Mikulást és a Karácsonyt hogy senkit se bántsak meg és elhatároztam hogy újévi fogadalmam a fogyás lesz. Ki áll még így? Mindenkinek mindenesetre kellemes újévet és sikeres és tartóst fogyást kívánok! :)
2010. dec. 29. 00:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
csak annyit fuznek hozza, hogy miert varod meg az uj evet?
2010. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én ezt már rég elterveztem, ahogy most is, tavaly sikerült 4 kilót leadnom, egészen jól néztem ki, de visszament 20 kiló, ugyanis a tanulási módszerem egy tábla csoki.. de szerintem újra nekiállok, hátha, de neked sok szerencsét, és boldog új évet neked is :) 14/L
2010. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért várom meg, mert itthon vagyok téli szünetben egész nap és unatkozok tele van minden édességgel lehet nem tudnám magam kontrollálni. Vagyis tudnám, csak a január 1 olyan bűvös szám. Ennyi az egész :)
2010. dec. 29. 01:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Uj evi fogadalmak egy nagy hulyesegek. 99% az embereknek nem tartja be.
2010. dec. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát hasonlóan vagyok mint te. 3 hónapja diétáztam és sportoltam (lement 6 kiló) amikor beütött egy szülinap és a karácsony. 1 hétig nem voltam edzeni és kicsit (sokkal) többet ettem, és vissza is jött 2 kg. De én nem vártam meg a jan. elsejét, 26-án elmúlt a karácsony, 27-én visszatértem a diétámhoz.
2010. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én szülés után vagyok pár hónappal,sajna maradt rajtam jócskán felesleg.Én is megvárom az új évet,mert az ünnepek alatt csak eszeget az ember.De aztán szigorúan akarom csinálni,mert már tényleg nem érzem jól magam igy.
2010. dec. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is janurában megfogadtam, hogy na most lefogyok. Sikerült is leadnom 7kg, aztán ahogy elkezdődött a suli és elkezdtem kondizni visszajött 4 kiló (ezzel nem azt mondom, hogy annyit izmosodtam, mert nem hiszem). Most is ugyanúgy fogom folytatni, csak az étrendembe próbálok változtatni. És nem értem, hogy miért kell általánosítani, hogy az emberek nagy része nem szokta betartani. Én ahányszor megfogadtam valamit, betartottam mindig (több-kevesebb sikerrel =) :P)
2010. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy pár nap múlva lesz a párom szülinapja és én sütök neki tortát.. Diéta mellett nem tudnám kóstolgatni a krémet stb.. De azért mindenkinek szurkolok! :)
2010. dec. 29. 09:29
 9/16 anonim ***** válasza:

Elkezdheted,bár nem biztos,hogy sikerülni fog. Minden az agyban dől el. Vagyis a nagyrésze.Hogy le akarsz-e fogyni,vagy hogy sem.Bár magasságot,súlyt nem írtad,sok sikert a fogyóhoz. :)

Én is ráállok,nekem csak 2-3 kilót kéne fogynom. :D

2010. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
160 cm és körülbelül 60 kiló. Szóval... :D Agyban már minden eldőlt.
2010. dec. 29. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!