Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újévi fogadalom: fogyókúra!...

Újévi fogadalom: fogyókúra! Sokan vagytok evvel így?

Figyelt kérdés
Elhatároztam ( már korábban is és egészen jól bírtam) hogy fogyókúrázni fogok és sportolni ( itthon tornázni és ha az időjárás jobbra fordul futni is). Sajnos megugrott a mérleg ingája. Nem látszik túlzottan, fokozatosan szedtem fel. Egy hónapja kb. már belekezdtem a fogyókúrába, minden nap 1 órát tornáztam ( + tesi és úszásóra) és jóval kevesebbet ettem, zöldségeket, gyümölcsöket a csokikát teljesen kizártam. és jól éreztem magam. Nem is kívántam a csokit hanem a péksüteményeket iszonyúan. Sajnos abba kellett hagynom mert éppen forgalmi vizsga előtt álltam és annyira fájt a lábam ( izomláz a lusták betegsége..) és annyira éhes voltam hogy nem tudtam koncentrálni a vezetésre. Azután megvártam a Mikulást és a Karácsonyt hogy senkit se bántsak meg és elhatároztam hogy újévi fogadalmam a fogyás lesz. Ki áll még így? Mindenkinek mindenesetre kellemes újévet és sikeres és tartóst fogyást kívánok! :)
2010. dec. 29. 00:40
1 2
 11/16 Cass90 ***** válasza:

Igen ám, de év közben is ott vannak a szülinapok, húsvét, nyár, hétvégék, stb. amikor jobban ráér az ember, megy a sütögetés + unalomból kajálás (ha hajlamos rá valaki).

Szóval ez amolyan "majd holnap elkezdem csak most ünnep van, csaaládi ebéd van, kedvenc sütim van" és így tovább. Nem bántani akarlak, de ha reálisan nézzük szerintem kizárt, hogy nálatok csak karácsonykor, két ünnep között vannak finom ételek... Ráadásul újévkor is szokott folytatódni a sütögetés, többféle étel.

Elhatározni valamit bármikor lehet, felesleges az új évhez kötni. Persze utána jöhet a "jövő héten kezdem" :D Szerinted egy éven keresztül betartod amit újévkor megfogadtál?

Hidd el könnyebb folyamatosan, de kisebb léptekben változtatni, hiszen nem csak finom ételek lesznek, de ha éhes az ember ami épp' van azt is megeszi, a sok megvonás után még úgymond a "nem kedvenceket" is. No meg, ugyanúgy lesznek nehezebb időszakok, vizsgák, terheltebb periódusok. Szerencsére ezek ellentétei is :)

AZért hajrá!(nem azt mondom, hogy nem kell elkezdeni, változtatni, csak szerintem felesleges ilyen újévi fogadalom címszó alatt tenni amit így is úgy is elakarsz érni függetlenül újévtől, ünnepektől, egyebektől)

2010. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne uj evre fogadkozzal, hanem valtoztass az eletmododon az ev mindenegyes napjan. Igy konnyebben elered celodat.
2010. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért fontos az időpont? Miért baj az hogy csak 3 nap múlva kezdem el? Amúgy nem vagyok se süteményes, se tortás, sőt a tortát egyenesen rühellem, a sajátomból sem tudtam soha enni. Szóval az évközbeni szülinapok kilőve. Húsvétot nem ünnepeljük finom ételekből meg muszáj enni, nem lehet csak zöldségen és gyümölcsön élni ( ezt a főtt ételekre értem). Szerintem tök mindegy mikor kezdem el, nem is értem miért akadtok fenn azon hogy januártól akarom :D Most sütök tortát, amit kóstolás nélkül sajnos nem lehet megúszni, amúgy meg lefoglal az iskola este hatkor érek haza szóval unalmamban sem tudnék enni. Nem úgy mint most pl. amikor - Jajj itt fog ránk rohadni a töltött hús Karácsonyról és ez a menü 1 hétig. Múlt hónapban már ment ezután is menni fog az időponttól függetlenül.
2010. dec. 29. 13:23
 14/16 anonim ***** válasza:

Sztem meg igazad van.

Nem baj ha csak 3-4 nap múlva, ennyi már nem múlik, lényeg h elhatároztad, és gondolom szilveszterkor a partyba nem salátát és vizet fogsz inni, szóval sztem jobb is ha még ezt a pár napot hagyod.

Én tavaly januárba voltam így, szilveszter éjjelén úgy koccintottunk h na lefogok fogyni ez az év erről fog szólni.

nekem sikerült leid dobtam 20 kilot, még van hátra 5 -6 kilo, ezt a mostani évre fogadom meg, hogy tavaszra elérem a végre áhított súlyom és formám

az áhított 165-50kilo, most 55 vagyok

de tudom, hogy meglesz mert akarrom és az én akaratom a döntő, nem pedig egy kaja mondja meg:)

neked is nagyon Boldog Új Évet Kívánok, és nagyon remélem h meglesz neked is az áhított súly és formád, és lesz kitartásod:)

2010. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked :) Én is szurkolok hogy elérd a célod! Bár szilveszterkor inkább a kajáktól félek mert alkoholt nem iszok :D
2010. dec. 30. 11:31
 16/16 anonim válasza:
Nekem sok ismerősöm megfogadta, hogy idén fogyózik. Meg is írta itt, hogy biztosan betartsa: [link]
2011. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!