Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Hogyan vegyem rá magam hogy többet igyak?

Figyelt kérdés
2 hete fogyózom és napi kb. 1 litert iszom, és azt is csak este, mikor rádöbbenek, hogy még semmit se ittam. 15/L
2011. febr. 6. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor én anno először szembesültem ezzel, úgy szoktattam rá magam, hogy mindig ahol voltam (leginkább munkában az asztalon, de otthon is szem előtt), a közelemben volt egy másfél literes ásványvíz, vagy tea, és mikor ránéztem, tudtam, hogy innom kell, így mindig ittam akkor pár kortyot, még akkor is, mikor nem voltam különösebben szomjas. Nagyon sok le tud így csúszni. :)

(Ahogy akkor is, mikor már kezdtem nagyon éhes lenni, akkor szintén egy jó pohárnyit szintén megittam, így éhesebb sem voltam annyira, és a folyadékbevitel is megvolt, ami például fogyókúránál nem utolsó.. :)

2011. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az asztalomon mindig van 1,5 literes ásv vizes palack, és így mindig látom.

Amúgy nem csak fogyás szempontjából rossz iylen keveset inni!

Lehet fejfájásod, magas lehet a vérnyomásod, mert ugye a szívednek nehezebb a sűrű vért pumpálnia, száraz lesz a bőröd, stb

2011. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen iszom, csak figyelmeztetem magam..
2011. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

régen nekem is alig volt napi fél liter... most meg már szinte szomjazok, hogyha nincs meg 3 liter :D én mindig reggelihez iszok többet, majdnem 1 litert.

úgy csinálom, hogy minden étkezés előtt megiszok 1 pohárral (kb 3 deci), és étkezés közben is iszok tovább 1-2 pohárral. meg én is magam mellé teszem a másfél literes üveget, és ha ránézek, akkor mindig iszom pár kortyot. Nagyon meggyorsítja a fogyást szerintem :)

2011. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!