Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek kb.10 kilót kellett...

Akinek kb.10 kilót kellett lefogyni az ideális testsúlyához, és főleg a pocakján volt felesleg sikerült lapos hasat elérnie?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja fogyózok, de a hasam (szültem is) nem nagyon akar kisebb lenni, már félek hogy nem is lehet többé lapos sehogysem..
2011. febr. 11. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én 10 kilót fogytam, akkor voltam ideális súlyú, a köldök alatti pocakom akkor is megvolt. Nem nagy, de egyértelműen maradt ott háj. Ekkor már célzott gyakorlatokkal is bombáztam, de nem javult. Nem kövér a hasam, de a köldököm alatti dombocska a mai napig megvan, nem tudom, hogy írjam le. A 10 kilón felül csak ennek a hasikának a kiirtása céljából még 5 kilót leedzettem, de akkor is ott maradt. :)

Pl ha a szülsé miatt meglazult szövetek miatt van ott pocakod, az pl nem fog lemenni, de biztosan lehet rajta feszesíteni.


25/N

2011. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válaszoló! Megkérdezhetem hogy sikerült leadnod 10 kilót? Én is hasonlóképp állok, ennyit kellene leadnom és nekem is van pocim!
2011. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Norbi-féle kódtáblázat segítségével beosztottam, mikor mit ehetek. Reggel ettem a szénhidrátot, ebédre egy adag főtt ételt ettem, általában ez is tartalmazott szénhidrátot, mert alkalmazkodtam a családhoz, akik nem fogyóztak :) Délután és este friss zöldségekből és sovány húsból, sonkából csináltam salátákat. Csak teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret ettem, azt is max ebédig. Minden nap ittam vagy 2,5 litert.

A folyamat elején 85 kilós voltam, anyagcseresegítés miatt naponta ittam mályvateát. Emellett naponta negyven percet aerobicoztam, vagy konditeremben futópadon futottam egy órát. A táblázatot megtalálod a norbi pont hu oldalon :)

Végül 65 kiló lettem, 175 centihez, amivel teljesen elégedett vagyok. Így télen feljön vagy három kiló, de gyorsan leadom, ha bekeményítek a kódokkal :)

Nem nehéz, és én személy szerint nem voltam éhes soha: ha megéheztem, mindig ettem, ehettem valamit, kis salit, valami gyümölcsöt, zöldséget. Norbi-terméket egyetlen egyet se vettem.


Sok sikert a diétához! :)


25/N

2011. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, megnézem én is a norbi táblázatot, egy hónap alatt eddig sikerült kb.1,5 kilót fogyni:) én 160 centi és most 60 kg vagyok, jó lenne 52-53ra lemenni, az ivással én rendetlen vagyok pedig tudom hogy fontos lenne.
2011. febr. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!