Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom rendesen,2 hét alatt...

Diétázom rendesen,2 hét alatt lement 6 kilo, de megallt. Most?

Figyelt kérdés

mit kellene tornáznom???eddig nem nagyon mozogtam, tudom, hogy kellene, kedvem is lenne hozzá, de mégis mit? mindenképp itthon szeretnék. futni sajnos szívem miatt nem tudok, de mondjuk biciklizni nagyon szeretek, csak ugye ilyen időben...:S


azt mondják, hasprés meg ilyenek nem használ...tényleg nem? mit mozogjak itthon?

ha mozgok napi 2 órát, megint beindul a fogyás???


kajálással már nem tudok mit tenni, nem eszem valami sokat, plusz általában csak 2X naponta...tudom, ez rossz, de egyszerűen nem tudok gyakrabban, plusz időm sem nagyon van rá az egyetemen...


2011. febr. 16. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

azert meg egyel a szendvicset az egyetemen, vagy igyal meg egy joghurtot, en legalabbis azt csinalom.

talan uszas ? vagy vannak alakformalo DVD-k, esetleg szobabicikli, vagy aerobic

2011. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!