Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírok ellenállni a nasinak...

Nem bírok ellenállni a nasinak! Ti hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
Itthon persze van mindenféle keksz, kakaó, csoki mert a többiek ehetnek csak én fogyózok.. de egyszerűen nem bírom ki hogy ne kapjak be egy kekszet vagy egy kakaót ne igyak, már szinte undorodok magamtól mert már megint ettem...hogy lehetne kicsit több akarat erőm, hogy bírjam megállni? ha megállom és nem eszek akkor addig addig örlődök amíg csak eszek.
2011. márc. 18. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ilyet ne is mondj,hogy undorodsz magadtól mert már megint ettél.Nem csak úgy lehet lefogyni,hogy megvonsz magadtól minden amit szeretsz és finom.Ha nem sportolsz akkor kezdj hozzá valamihez és ha megkívánod azt a kekszet vagy csokit hát egyél belőle egy keveset nem kell sokat csak mondjuk egy két kockát és akkor megnyugszol,hogy ettél belőle és kész:)
2011. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ma új napra ébredtem belegondolok mind abba amit mondtatok, mert ugye minden fejben dől el, elővettem egy 5 évvel ezelőtti fényképemet és eldöntöttem hogy újra ilyen leszek és ehhez inkább almát eszek keksz helyett:) amúgy aerobikozok 2x egy héten, ezt már január óta, de muszáj egy kis diéta is hogy tényleg használjon, mert ugye amit elégettem egyből vissza is ettem.
2011. márc. 19. 08:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ha csökken a motiváciom,nassolni akarok,vagy nincs kedvem sportolni akkor egyszerűen felveszem a tavalyi fürdőruhám,elszörnyedek és érdekes már nem is vágyom rá,hogy bevágjak egy fél tepsi süteményt:D A kis asagokkal is érdemes vigyázni,néha lehet,de ha minden nap megeszel 2 kocka sütit az már számit
2011. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Egy kevés nasi délelőtt nem árthat, de csak mértékkel, és csak délelőtt:) AZ a baj, hogy általában a nasizhatnék este tör rá az emberre (tapasztalat). Én speciel szeretem a nyers sárgarépát, megpucolok 2-3 darabot, és azt rágcsálom, pl. tv-zés közben:) A pohár víz is elveheti egy időre az édesség utáni vágyat:)
2011. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A répát én is nagyon szeretem, meg a karalábét nyersen:) az a baj velem, hogyha kicsit is engedek magamnak akkor már nem bírom megállni, szóval vagy semmi vagy minden!:) de már vettem biokekszet, meg abonettet, meg fogyi teát iszok ha megéhezem nasira:)
2011. márc. 21. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!