Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyókúra, hanem hízás?

Nem fogyókúra, hanem hízás?

Figyelt kérdés
A lehető legrosszabb helyre írtam, azt tudom, de mégis ehhez van a legtöbb köze a kérdésnek. 15 éves fiú vagyok, 180-81 centi, és 59 kiló. Túl vékonynak tartom magam... Sokan is leszólnak miatta, míg mások nyugtatnak, hogy ez normális alkat az én koromban. Pedig azért rendesen kajálok, sportolok is, meg edzem minden nap. Már nyáron a strandokon is vonakodva megyek vízbe. Ez az én hülyeségem már, vagy jogos?
2009. febr. 23. 20:11
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Ha abszolút nincs mit mondanod, esetleg jegyezd meg, hogy "mekkora hülye vagyok, hogy felhívtalak, és fogalmam sincs, mit is mondjak neked". Max röhög egy jót. Ha meg nem, akkor játssz vonalmegszakadást. :-D
2009. febr. 23. 20:13
 2/38 A kérdező kommentje:
(off)Hmm, biztos, hogy ezt jó helyre írtam? :((off)
2009. febr. 23. 20:14
 3/38 anonim válasza:
100%
Szia!Az én barátom is hasonló cipőben járt.a szülei nem vékonyak,de a srác 10éve semmit nem hízott.A szülei nagyon etetik őt,elég kalóriadús ételekkel.javaslom,egyél te is mindennap 2-3óránként,és legalább napi 1 joghurtot/ha többhöz hozzájutsz,az csak jó/.de ezt rendszeresen,és kb 2 hónap után hízni fogsz.Mert a srác most elkezdett hízni,felszedett végre 5-6 kg-ot!Ő már ettől is boldog!Igaz,hogy a hasára és a fenekére,derekára ment a háj,mert ő nem sportol semmit.de téged ilyen veszély nem fenyeget,mert te jársz edzeni-tehát te formálhatod magad.
2009. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Bőven eszem 2-3 óránként, a joghurt kimarad (!), de össze-vissza mindent, ezért sem értem a dolgot. Elég lassan, de azért néha hízok valamennyit az tuti. vagy csak a mérleg a rossz.
2009. febr. 23. 20:40
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
az én ismerősöm a tejbegríztől és tejberizstől hízott sokat sokszor ette
2009. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "sorstárs" :)

Én is 180 voltam 10 éve, és nem tudtam a 60-at elérni...A világ változott, most örülök, hogy 90 alatt vagyok :DD

A viccet félretéve, amit ajánlok:

- Stresszmentes élet, ez nagyon-nagyon fontos

- Napi 5x-6x sok-sok fehérje, sok-sok szénhidrát, sok-sok zsír. Az étvágyaddal remélem nincs gond.

- Járj kondizni! De csak óvatosan, 16 éves korod előtt néhány gyakorlat nagyon-nagyon kerülendő, mindenképpen profi ezdőt keress, vagy nagyon olvass utána a neten. A súllyal guggolás a legeslegjobb, az tuti tömegnövelés, de sajnos nem tudom, hogy a te korodban szabad e.

2009. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

nem össz vissza kell enni sokat

hanem itt is fontos hogy vitaminokat adj a szervezetednek

pl. anyukám hízott vmilyen multivitamin-tablettától is még régebben.nem azt mondom h azt vegyél, csak hogy itt a példa.

nem az a hizás lényege sem, hogy csak teletömöd magad szénhidrátokkkal és zsírokkal

2009. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Remelhetoleg meg hizol, husosabb leszel.

Egyel, sportolj, de ha ilyen vekony maradsz, akkor pedig probald elfogadni magadat igy. Mindenesetre jobb egy ilyen vekony fiu, mint egy nagyon kover, aki nem tud lefogyni, mert csak a gyomran jar az esze. Szerintem az sokkal rosszabb.

2009. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a Beres csepptol szinte mindenki hizik, talan probald ki te is.
2009. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Hát multivitamint minden nap iszom, nem valami nagy adag, de nem hiszem, hogy sokat segítene. :)

Szénhidrát is jut be minden nap, délben, este vacsorára.

Nem kondizni járok, itthon edzem minden este, fekvő, hasizom, hátizom, és súlyzósás, hetente növelve egy kicsit a mennyiséget. Guggolás? Mennyire segíthetne? :)

2009. febr. 23. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!