Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyókúra, hanem hízás?

Nem fogyókúra, hanem hízás?

Figyelt kérdés
A lehető legrosszabb helyre írtam, azt tudom, de mégis ehhez van a legtöbb köze a kérdésnek. 15 éves fiú vagyok, 180-81 centi, és 59 kiló. Túl vékonynak tartom magam... Sokan is leszólnak miatta, míg mások nyugtatnak, hogy ez normális alkat az én koromban. Pedig azért rendesen kajálok, sportolok is, meg edzem minden nap. Már nyáron a strandokon is vonakodva megyek vízbe. Ez az én hülyeségem már, vagy jogos?
2009. febr. 23. 20:11
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy kiröhög, csak nem akarom hallani a "Jézusom", meg a hasonlóakat.
2009. febr. 24. 12:54
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmehetsz dokihoz, és mondd el neki egyszerre, hogy hízni szeretnél, és mit tanácsol, és azt is, hogy fájni szokott a hátad. Nem fog kinevetni (ha normális), ha mégis, akkor nagy baj van, de nem veled, hanem vele, de szerintem nem fog kinevetni, öcsémet se nevették ki, és sose késő elkezdeni egy sportot, legfeljebb nem leszel olimpiai bajnok, de öcsém is általános iskola felsőben kezdte, amikor belépett a pubertásba, előtte sose sportolt, és akkor olyan jól ment neki, hogy diákolimpián is indították csapatban, és 9 érme van, vegyesen arany-ezüst-bronz is. Középiskolában abbahagyta, mert olyan helyre ment (először), ahol nem volt ilyen lehetőség, 1 év után sulit váltott, de már kiesett a sportból, és nem ment vissza, aztán addig tökölt, hogy csináljon-e valamit vagy nem, hogy most az érettségi van a nyakán. De a nagy növés időszakában segített a hátfájásán is, és a kilóiban is (bár ő alapból egy vékony gyerek, de nem sovány, viszont nem is túlsúlyos, ránézel, egy deszka, de izmai azok vannak, és erős, nem néznéd ki belőle első ránézésre).
2009. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Hát valahogy én is így vagyok... Deszka vagyok, de én most is sportolok, mindig is sportoltam, most már nekem is érmem, olyan suliba kerültem. Azért megkérdem megint, a kerékpározást mennyit segít? Izomzatok növésében, fogyásban, hízást azért inkább nemírok... :D
2009. febr. 24. 20:35
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

A doki hivatalból nem röhöghet, vissza kell neki folytania, ha oka lenne is. Megkérdezni meg lehet.

(vannak ilyen giliszták, ilyesmi, bár nem gyakori)


Nagyon ne aggódj, ebben a korban egyszer nyúlnak, egyszer szélesednek. Van, aki egy évig nem hízik, aztán két hónap alatt bepótolja, aztán megint semmi, aztán nő 10cm-t.

2009. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most valahogy a napokban már nem érzem magam annyira deszkának. Nem tudom, az önbecsülésem javult hirtelen, vagy egyszerűen csak történt is valami. Ettől függetlenül még mindig vékony vagyok, de inkább csak megfogadom a rendszeres kajálás tanácsot, edzem sokat, sportolok, és meglátjuk, mi lesz. :)
2009. febr. 25. 23:33
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrjál. Komolyan.
2009. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Gyúrok. Komolyan. Tolom a dekket minden nap.
2009. febr. 27. 19:45
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg zabáljál, de rendesen. ha megéhezel az már rossz jel. ja és lágy türelmes, ha csontrakéta vagy akkor több mint egy év is kellhet.
2009. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!