Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni hisz...

Hogyan tudnék lefogyni hisz igy sem sokat eszek?

Figyelt kérdés

Alig eszem egész nap,tudom ez nem helyes de nem vagyok éhes.Mit kellene ahhoz tennem hogy lemenjen pár kiló?sajnos gyógyszertől híztam meg akkor iszonyú étvágyat csinált,most abbahagytam a szedését de a kilók nem mozdulnak.vizet iszom, reggelente egy tejeskávét 2 cukorral.semmi édesség...

segítsetek!néha tornázom tudom többet kéne de gyerekek mellett elég nehéz


2011. márc. 23. 17:48
 1/2 anonim válasza:
Szia elsőnek is az étkezésnél kezdődik az egész fogyókúra, ha nem eszel rendesen akkor semmi haszna semminek. Énis fogyózok mert nagyon rám fér :) De tanácsolni csak azt tudom hogy ha éhes vagy ha nem egyél én napi 3-szor eszek igaz hogy nem sokat mellette csinálom a Zumbát :) Amit csak ajánlani tudok sőt ha gyerkőcök vannak akkor bevonhatod őket is, élvezni fogják:) Én már 10 kilót fogytam ezzel 2-3 hónap alatt :D Szóval Zumbára fel :D
2011. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves 18:17-es!

Mit és hogyan eszel?

Tennél linket a zumbárol pls!:))

2011. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!