Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasizomgyakorlatok tényleg...

A hasizomgyakorlatok tényleg eltüntetnek még vastag hájréteget is? Kell kardió mozgás is mellé? Mi lesz a bőrrel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasizommal eltűnne nem lenne ekkora hasam xD anno napi 500 felülést is megcsináltam... jól beetettek... és hát max 1picit feszesebb lett, de semmi több. Kardio mozgás kell bizony :P. Mi lesz a bőrrel? gondolom nem 1hónap akarsz 50kg-t fogyni. Gondolom olyan sokat nem akarsz fogyni és nem is hirtelen... így szépen az is feszesedik, vagy visszamegy vagy hogy mondják xD
2009. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Bocs de megkérdezhetném hogy mi az a kardio mozgás? mert én is a hasamról akarnék fogyni csak nem tudom hogy kéne.
2009. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lassú futás, gyors séta, biciklizés, de akár kirándulás is lehet.


Nem túl magas pulzus (90kg, 30 év, 185 cm magasságnál kb. 130-140;; ez olyan 6-7km/h sebességű séta) elérése legalább 45 percig.

2009. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem értem, hogy az emberek miért gondoják azt, hogy ha zsír van rajtuk, akkor egy baromi kis izomt, a hasizmot kell vég nélkül dolgoztatni. Aerób mozgás kell.

Napi 45-60 perc.

Ha túl sokat fogysz túl rövid idő alatt (1 kg hetente jó eredmény, 2-3 kiló már sok) a bőröd nem fogja tudni követni a válltozást és "úgy" maradhat megnyúltan, ilyenkor csak a plasztikai sebész tud segíteni. Ha fokozatosan csinálod ilyen problémád nem lesz. Ne akarj sok év rossz táplálkozásával felszedett kilóitól hetek vagy napok alatt megszabadulni, mert ez csak az egészséged rovására megy.

2009. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Csak a hasadról nem tudsz fogyni. Hiszen: Meg tudod mondani a testednek, hogy hová pakolja a zsírt? Akkor hogyan lehetne megmondani, hogy honnal égesse el?
2009. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindennap hasprésezek, és kisebb lett tőle a hasam.
2009. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!