Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 20. -a van és még 1 kg-t...

Már 20. -a van és még 1 kg-t sem fogytam! Miért?!?! És az intervallum biciklizés is hatásos?

Figyelt kérdés

Centikben sem fogytam, ezt előre leírom.

Kb 2-3 dkg-ot fogytam!

105-tel zártam az áprilist, havi max 2 kg szokott lemenni... Ez is baromi kevés..

Most már nagyon elegem van ebből, így évekbe telik míg leadom az 50 kg feleslegemet! Fél év alatt -13 kg semmi.. egy nagy semmi!

Már ott tartok, hogy ilyen zsírégető micsodákat nézek, pedig eddig ilyen eszembe se jutott volna...


Az étkezésemben csak 1 dolog változott, hogy 2 naponta megeszek kb 12 gramm étcsokit...


Így néz ki egy napom:

Reggeli: kb 70 gramm glyx kenyér + csirkemellsonka (kb 50 gramm)

10 órai: valami kenyérpótló + 50 g cs.mellsonka vagy nagyritkán eper

Ebédre általában hús van, abból eszek sokat, ha rizs, akkor abból 1 kanálnyit, tésztából, krumpliból soha

Uzsi általában valamilyen gyümölcs, most épp eper, kb 10 darab

Vacsi 250 g sovány túró vagy rántotta 3 tojásból + trappista sajt


Áprilisig heti 6x bicikliztem 40 percet, ez ebben a hónapban kimaradt.. Szóval nem nagyon mozogtam (beteg is voltam..) lehet ezért nem fogytam? de akkor máskor miért csak 2 kg?


Na mind1, szóval ezentúl szeretnék intervallumos "edzést" csinálni a biciklin, mert unalmas az a 40 perc monotonitás.. 5 perc bemelegítés, 10 perc intervallum, 5 perc levezetés. Ezzel is lehet fogyni?


Nyáron min 15 kg-t szeretnék leadni...


Hol van a hiba?! (bocsi ha néhol kicsit értelmetlen vagyok, de most keltem fel)


Ja és 105 kg vagyok


2011. máj. 20. 06:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem én voltam az.

Amúgy rántottát kb heti 1x eszek..

A válaszokat pedig köszi.


A salátát nem írtam bele, úgysincs kcal és szénhidrát-tartalma

2011. máj. 20. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!