Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Fitnessöv mennyi idő után...

A Fitnessöv mennyi idő után hat? Egyáltalán hat-e? Nem vagyok kövér, de van egy kis feleslegem és ezzel próbálom eltüntetni, de nem igazás sikerül. Napi mennyi időt kell rajtam lennie? Stb.

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm ^^
2011. máj. 28. 22:54
1 2
 11/14 anonim válasza:

Az első vagyok.

A sok olvasni nem tudó ember, aki azt hiszi, hogy ez egy vita rovat, kicsit agresszív.Biztos a sok gyúrás :D:D

Ugyanazt írtam amit ti, csak lazára vettem a témát. Olvassátok el még egyszer: azt írtam, hogy ne várja egy szauna ( már tudom rezgő ) övtől azt hogy lapos kockás hasa lesz, mert ahhoz bizony fogyózni kell, kardiózni, meg erősíteni.

Ti is ugyanezt írtátok le, csak bunkó módon, magatokat dicsőítve, másokat leszólva, és kacifántosan, hogy okosnak tűnjetek.Szegény lány ( egy mezei halandó ember ) kérdezett valamit, ti meg itt kakaskodtok,és kioktatjátok.

Na most pontozzatok le, mert ilyenkor ezt szoktatátok, ezért vagyok 50% os.

Én kedvesen röviden tömören, és érthetően válaszoltam meg ugyanazt amit ti.

2011. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"De ha mondjuk minden este futsz 30 percet meg hasazol 30 percet akkor olyan kockás hasad lesz elöbb utóbb hogy sajtot reszelhetsz majd rajta."


Ezt te írtad. Oké, hogy kedvesen-bájosan, de irtó nagy baromságot.

2011. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tyler913 ***** válasza:
Hehe,ja.
2011. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

sziasztok!


bocsi, de nem olvastam végig az előzményeket...


szóval ez az öv egy sz*r... mi is megvettük anyukámmal, de mikor kipróbáltuk akkor égett szagot éreztünk és inkább kikapcsoltuk mert féltünk, hogy megráz az áram. ez egy ócska kínai termék. visszaküldtük és visszakaptuk az árát... csak a 600 ft-os postaköltséget kellett kifizetnünk...

szóval én most kipróbáltam az ultrahangos zsírbontást!!! 40 perces kezelés és alkalmanként nekem 2-3 cm ment le a hasamról... teljesen fájdalommentes az egész, szal bárkinek tudom ajánlani. most egy 10 alkalmas bérletet vettem. nekem eddig bevált. a neten olvass utána ha érdekel!

2011. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!