Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki lefogyni...

Miért akar mindenki lefogyni a nyaralásra?

Figyelt kérdés

Pontosabban: miért csak a nyaralás kedvéért akartok lefogyni. Ha egész évben jó úgy, ahogy van, akkor mit számít az az 1-2 hét?


Nem értem...


2011. jún. 20. 11:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A februárban kezdett fogyókúrával (és a nyaralás után remélhetőleg tartott súllyal) semmi bajom.

Az egy évvel korábban kezdett esküvői diétával sem, bár ott azért felmerül a kérdés, hogy miért 1 napért csinálod, miért nem azért, hogy MINDIG jól nézz ki a képeken, a bikiniben, MINDIG olyan ruhát vegyél fel, ami tetszik és MINDIG legyen a méretedben. De gondolom, hogy az esküvő után nem sóhajtasz fel megkönnyebbülten, hogy huh, ez is megvolt, jöhet vissza a 15-20 kiló, hanem örülsz, hogy továbbra is csinos vagy, én nem teszed tönkre egy hónap alatt az elmúlt év munkáját.


Én arról beszélek, hogy "2 hét múlva megyek nyaralni, hogy fogyjak 15 kilót?". Meg: "3 napja nem ettem semmit, miért nem fogyok?"


Azzal nincs gond, hogy az ember kitűz magának egy ésszerű célt, fél év, egy év, és tudatosan csinálja.

2011. jún. 20. 15:22
 12/12 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem azt tanították, hogy a mozgás örömet okoz. Annyi mozgásforma van, ha valaki fogyni akar, biztosan megtalálja azt, amitől jobban érzi magát, nem rosszabbul. LEHET, hogy nem lesz 100%-ban tökéletes mindene (viszont sokkal jobb lesz, mint kövéren!), de fogyni nem csak napi másfél óra intervallumos futással lehet.

Persze nem a söröskorsó-emelgetére és a napozás közben "honnan süt a nap"-fejkörzésre gondoltam.

2011. jún. 20. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!