Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rossz, ha reggelire...

Nagyon rossz, ha reggelire CinnieMinnies-t eszek, vagy Nesquick Duo-t?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 07:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2011. júl. 10. 13:08
 12/12 anonim ***** válasza:

Reggel még elmegy, mert azt még napközben le tudod mozogni. Ezért írtam, hogy nyugodtan.


Egy normális felnőttnek 1800-2000 kalóriára van szükség naponta. ha fogyni szeretne, akkor nyilván kevesebbre, s innen az 1500-1600 kalória.


Én sem szoktam számolgatni. Minden reggel a reggelim egy puncstorta szelet. Ezzel lehet, hogy elvágom az egész formálódási folyamatomat (mert nem elsősorban fogyni szeretnék),de reggelire még elmegy, meg járok edzőterembe is. Illetve mivel kenyeret nem eszem, így valahonnét szénhidrátot is kell bevinni a szervezetbe.


5xegyél keveset, igyál sok vizet, mozogj legalább heti 2x.

Kerüld a finomított cukrot és a lisztet, illetve a töltelék kajákat.


De szerintem nem kell az embernek koplalnia és számolgatnia.


Mondjuk az üzletben én mindig megnézem, hogy melyik joghurtnak, müzlinek, sajtnak mennyi a kalória tartalma, s az alacsonyabbat veszem meg.


Ne habzsolj, edd meg, amit meg szeretnél enni.

2011. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!