Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék meg...

Hogyan szabadulhatnék meg 30kg plusz súlytól?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és szörnyen érzem magam a bőrömben. Jó lenne hogy ha 1 év alatt le tudnám adni. De hogyan? SEGÍTSETEK!
2011. aug. 2. 10:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

zacskós szarok ..pontosan =) sokkal kevesebb kalória van benne .. nem azt mondom hogy csak zacskósat egyen .. természetesen nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget is kell ennie ..a zacskós szarokba meg nyugodtan bele lehet tenni egy marék borsót ... 2 krumplit .. el nem rontja ..amm meg szerintem nagyon finomak.. a gulyás leves a kedvencem

de ha egy házias illetővel van dolgunk akkor természetesen azt mondom főzz magadnak ! de mérj le előbb mindent mielőtt beletennéd ... sokkal egészségesebb lesz... a zacskós dolgok szerintem nagyon jók mert gyorsak ..és nem lehet őket elsózni..kevés a kalória tartalmuk ..nekem a többi nem számít .... msot júliusban így nézett ki egy napom :

reggeli müzli ( 5 evőkanál 50ml tejjel )=171 kalória vitalis csokis müzlivel és 1,5% os tejjel

tízórai: 50g virsli puffasztott izével ( jaj azzal csak most ismerkedtem meg ...nem gondoltam hogy ennyire ízleni fog ...óvodás éveim pukkancs vagy puki izéjeire emlékeztet .. ).. ebéd .. mami főztje =) eszek csirkemellét .. halat... köretnek krumplit mert azt jól le lehet mérni....leveseket nagyon szeretem ... aztán desszert túró rudi...meg gyümölcs mert csokiból sosem elég ..de már nem kéne többet ennem...aztán jön EZEL... na arra szoktam összedobni valami zacskósat..mert azt már itthon nézem itthon meg sosincs kaja :( de még hozzávaló se... itthon vagy müzli vagy melegszendvics vagy a zacskók..aztán vacsorára új kedvencem az alma fahéjjal leszórva .. és a nap folyamán még ugye eszek sok mást is ..pl bekapok egy puffasztott izét .. egy joghurtot ..egy aktuális gyümölcsöt vagy eszek egy vajas kiflit zöldséggel ... szall ne hidd hogy csak szarokat eszem ... de nem leszek oylan ideális ember hogy egészségesen éljek..

2011. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!