Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bennetek mi tartotta/tartja a...

Bennetek mi tartotta/tartja a lelket fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Mi segít nektek, hogy ne egyétek meg például a csokit, amit ajándékba kaptok, vagy hogy ne vegyetek az ebédből még egy tányérral? Mi a módszeretek? Mitől érzitek magatokat erősnek?

Köszönöm a segítséget! :D


2011. aug. 3. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

A csokit kidobom/odaadom valakinek, ne is lássam. Mit fájdítsam a szívem?


Az ebédet kistányérból eszem, így a szemem már jóllakik azzal, hogy látja, tele van a tányér, míg a rendes nagytányér csak félig lenne vele. Lassan eszem, mert kell 20 perc, mire az agyad is felfogja, hogy már nem vagy éhes.

2011. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy meggondoltam, hogy dagadt g÷ci akarok-e lenni, akire ujjal mutogatnak az emberek, vagy jól akarok kinézni.
2011. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A csirkemell, a saláta, a paradicsom, az ubi, a sajt, a joghurt, a gyümölcsök, a reggeli szendvicsem, a tojás, a frissen préselt gyüm.lé, a fekete tea forrón, erősen és üresen - ahogy szeretem. A hobbim, a munkám, a párom, az életem.
2011. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bix ***** válasza:
100%

van egy cél... és azt el akarom érni... ha nincs elhatározás, nincs akaraterő akkor nincs semmi. kb 6 éve megmondtam hogy nekem ne vegyen senki csokit, piát szülinévkarácsonyra. mert 1 nem iszok, 2 nem eszek csokit. kösziviszlát. megértette a család azóta csak szivat hogy mámeginthogynézelkitegyerek.


aki tudja hogy fogyózol az paraszt ha csokit ad.

2011. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A tükör, hogy ha belnézek és már nincs 8kockám hanem csak 4, nekem ez ad erőt.
2011. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Én ki raktam Kim Kardashian képét háttérnek. mindig arra gondolok hogy én is így szeretnék kinézni:)ezért nem szabad feladnom.
2011. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

csoki, édesség - azért nem eszem meg, mert tudom, hogy utána bűntudatom lenne. De van olyan is, hogy úgy döntök, megeszem, néha lehet! : ) Mondjuk heti 1x simán belefér.


még egy tányér - minden bajom van, ha jóllakom! Álmos leszek, több órán keresztül rosszul érzem magam... Mióta rájöttem milyen jó sokszor keveset enni, egyszerűen el vagyok ragadtatva! :D Ilyenkor kajálás után vagy 5 percig ugyanolyan éhesnek érzem magam, mintha nem is ettem volna, utána viszont teljesen jól leszek!

2011. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

*aki tudja hogy fogyózol az paraszt ha csokit ad


100%-ban egyetértek. Anyukám mindig azt főz, amit akar, de ha azt mondom, hogy "fogyózok", akkor szándékosan olyat főz (egyszerre több félét is), amiről tudja, hogy szeretem, és hogy hízlal.

Szomorú, hogy nem segít.

Persze nekem kell nemet mondani, de attól még nem muszáj megnehezíteni a helyzetet.

2011. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ne vegyetek az ebédből még egy tányérral?


Ha tényleg éhes vagy, vegyél még egy tányérral. Ha csak azért eszed, mert finom volt, vagy azért, mert örömet okoz, ha feszít a hasad, akkor ne vegyél.

2011. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 14:13


egy újabb önjelölt szakértő.

2011. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!