Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyókúra hanem egészség...

Nem fogyókúra hanem egészség szempontjából jó ez így?

Figyelt kérdés

reggeli: 300ml szójatej 6 evőkanál natur zabpehellyel+2 marék natur mandula

tízórai: 2 marék szeder

ebéd: 1 db főtt tojás+2db főtt tojásfehérje+180gramm töltőtömegű saját lében lévő halkonzerv ezeket összekeveretm+saláta(nyers reszelt káposzta kb fél mélytányér+2db nagyobb paradicsom, 1 db paprika, 10 sz kígyóuborka, 2 db főtt sárgarépa-ezek meg salátának mellé, szintén összekevertem)

vacsora: (fél 6 felé) kb 20gramm túró+2marék cseresznye+fahéjjal megszórva

7kor ettem egy tányér nyers reszelt káposztát és 1 db paradicsom

ez egészségesenke mondható, megvan a napi zöldség-gyümölcs

köszönöm válaszod


2011. aug. 4. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, mert kb. 5-600 kcalos koplalás, és semmi fehérje (hús???9 nincs benne.
2011. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én a reggelit megváltoztatnám... szerintem túl kevéssel kezded a napod.. én egy szendvicset vagy kettőt megszoktam enni... azzal szerintem semmi baj..
2011. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a menüd, viszont reggelire tényleg egyél egy kicsivel többet, és nincs az étrendedben kenyérféle sem, azt is pótolni kéne.
2011. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. aug. 4. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egészségesen szeretnél táplálkozni, és nem szeretnél fogyni, egyél többet, mert szerintem elég kevés kcalt ettél.Egyébként jó lenne ez az étrend, sok zöldség és gyümölcs volt benne, de ehetsz még több szénhidrátot és fehérjét nyugodtan.
2011. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem írtál mennyiségeket (kivéve a tojásnál), másik kérdés pedig, hogy mennyi a napi tápanyag és energiaigényed?
2011. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát szerintem úgy 1200kcal

166cm 48 kilo vagyok 22 éves nő

2011. aug. 26. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor durván 48-60g fehérje is legyen abban az 1200kcal-ban.
2011. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!