Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni 5-6...

Hogyan lehet lefogyni 5-6 kilót 17 nap alatt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Max. 2-4 kg-t elérhetsz koplalással, de az csupán azt jelenti, hogy kiürültek a bélcsatornáid a teljes koplalás mellett, de abban a percben, ahogy egyszer is tisztességgel etttél, az vissza is jön.

2011. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha olyan sürgős előbb kellett volna gondolkozni:P
2011. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 21 nap alatt fogytam 4 kg-ot, DE rendesen diétáztam (napi kb. 1500 kcal, egészséges ételekkel), mellette pedig olyan 70-80 percet mozogtam minden nap. És úgy, hogy bőven van miből. 5-6 kilót max koplalással tudsz fogyni szerintem.
2011. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1500 kalóriával még a 4 kiló is elképzelhetetlen számomra. Irigyellek!
2011. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1500kcal bevitt energiából 70-80 perc edzéssel elhasznál 300-600kcal-t, marad ezer párszáz, ez simán deficit (függ sokmindentől, nagyon általánosítottam)


-------------

Kérdező! véradás, végtagvesztés, ilyesmi. sima koplalással persze elkezdenek ürülni a glükogénraktárak, fogy az izom, pár kiló lemegy (meg írták, ürül a bélcsatorna..)

de leggyorsabb kivágni 6 kiló szövetet.

2011. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyen gyorsan ennyit fogyni?
2011. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timido ***** válasza:
szia, én is ennyit akarok fogyni, ha gondolod csinálhatjuk együtt, írd meg emailba az msn-ed, felveszlek, és akkor tudjuk egymást húzni. Nekem is nagyon sürgős a kilók leadása :)
2011. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!