Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátnőm ugye nem bulimiás...

A barátnőm ugye nem bulimiás vagy anorexiás? (lent)

Figyelt kérdés

Teljesen normális testsúlyú:

46kg/166cm/L/14


Rengeteget sportol, a hét 5 napján jár edzeni.

Mindig mondogatja, hogy ő megvan elégedve a testsúlyával, és a testalkatával. Viszont, amikor úgy érzni, hogy sokat evett, vagy nagy kalória számú étlet, akkor meghánytatja magát. Azt mondta, ezt azért csinálja, hogy ne hízzon el. Meg olyan is van, hogy 1-2 napig koplal, rákérdeztem, hogy ezt miért csinálja, de ő azt mondta, hogy azért mert összeszedett valami vírust, és ha megenne valamit, az úgyis kijönne belőle 10 perc után. De nekem akor kezdett ez a koplalás gyanússá válni, amikor már szinte havonta-kéthavonta csinálja ezt. Én mindig a fejéhez vágom ilyenkor, hogy nem mondasz igazat, amikor férrrevonul és sír, hogy nem bízok meg benne, meg jobb lene, ha szakítanánk is! Ekkor mindig ki kell engesztelnem, hogy szeretem őt meg stb. Osztálytársak vagyunk, és 1 éve járunk. 14/f voltam.


2011. aug. 23. 11:50
1 2
 11/11 anonim válasza:

és mit mondott?

amúgy de, BULIMIÁS:

2012. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!