Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Milyen fogyókúrá...

Fogyókúrázók! Milyen fogyókúrás édességeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Irtózatosan megkívántam egy kis édességet!Nem szeretnék csokit vagy hasonlókat enni!
2011. aug. 26. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én most épp túrót eszek, egy kevés tejföllel és édesítőszerrel. Nyamiii:)
2011. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én fehérjés csokit szoktam a Müllerbe venni,nem az amelyik agyon van cukrozva olyat hogy 55gba (mars az 51 grammos:)) 16 fehérje 20ch amiből 10 cukor és 5zsír amiből 3 telített és 180kcal:)
2011. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom de nekem a gyümölcs meg ezek a joghurtos izébizék nem nasik...

A neten vannak jókis fogyis sütireceptek,pl túrófánk, fehérjepiskóta, bögrés süti, diétás lekvárral


www.chminusz.hu itt találsz ch csökkentett liszteket, palacsinta és muffin alapporokat amik szintén ch csökkentettek. Ezekből már mennyei finomságokat lehet csinálni,amik tényleg finomak,nem ezek a gyümis vackok...

2011. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

korpovit keksz kefírrel,

korpovit keksz+túró+fahéj+reszelt alma összekeverve-majd a kekszre rákened

korpovit keksz+diétás dzsem

zabpelyhet ledarálni, pohárba rétegezni, rá egy kanál diétás dzsem majd egy pohár joghurt és rá valamilyen gyümölcs(barack, szilva, alma) ezekkel a legjobb szerintem

turmixolva gyümölcs+joghurt, vagy gyümölcs+túró+1-2 ek joghurttal kikeverve

fehérjeszelet/turmix

zabkása édesítővel és gyümölcs+joghurt

köles mákkal és diétás dzsemmel(kölesfelfújt)

zabkása joghruttal, fahéjjal

zabpehely+tej összeturmixolva+édesítő

tejberizs-baranrizs+édesítő+1.5% vagy 0.1% vagy rizs/szabtej, feltét kakaópor/fahéj/mák/kókuszreszelék/gyümölcskocsonya

zabpehely ledarálva, túró édesítővel, joghurttal átkeverve kis mazsola ebből túrógombóc, zabpehelybe forgatni, majd joghurtos-édesítős öntet ugyanez szilvásgombóccal is

palacsinta, kókuszgolyó szintúgy

gyümölcslé

update puding, túrórudi, szója italok, shakek, joghurtok

diétás szörpök

étcsoki

diétás pudingok

2011. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!