Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok még mindig...

Miért vagyok még mindig narancsbőrös? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Máskor egészséges táplálkozással/kalóriadeficittel 1 hét alatt gyönyörű sima lesz a bőröm. Most is ugyanazt csinálom, amivel régebben már fogytam 5 kg-t, (100g fehérje, 180g ch, 1400 kcal), és igyekszem meginni napi 2 liter vizet/teát, de már 3. hete csinálom és a combom hátsó része + a fenekem borzasztó rücskös :( 175 cm és 68 kg vagyok egyébként, eddig 4kg-t fogytam.

Elrontottam vmit? Vagy csak csináljam így tovább és majd valamikor (:S) lesz eredménye?


2011. szept. 4. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, sokan rosszul ixeltek tavaly, és ég tőle a bőrük
2011. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

" bix válasza


a narancsbőr gyak laza zsírréteg ami a bőrhöz közel rakódik le. és ahogy ez lenni szokott a sejtekkel nem igazán szeretnek extrém meleg vagy brutális fizikai behatáson kívül megszabadulni tartalmuktól. ezért nem ér semmit a krém, a masszírozás,stb... "


Oh, valóban? Kár, hogy nekem a masszírozás rásegített arra, hogy elmúljon vagy legalább is halványítson rajta, és az eredmény nem maradt el mert sokkal szebb azóta,mert legelőször masszírozni kezdtem. Igaz mellette mást is csináltam,de ezek voltak a következő lépések, miután mindent elolvastam ,hogy mit kell tenni ellene.

Nem ettem nagyon egészségtelenül akkor sem, csak leszoktam a csokiról, és a fehér kenyérről és elkezdtem inni zöld teát, és sok vizet iszom azóta is.


PLusz ezt nem én találom ki, hogy a masszírozás jót tesz neki. Amúgy meg olvasni tanulj már meg, odaírtam mire jó a hideg -meleg váltakozózuhany.

De merem állítani,hogy te is csak kötekedni tudsz mást nem. Az egy dolog,hogy nem mindent ismerek ami még jó lehet a narancsbőrre, de azt, amit te tudsz nyugodtan úgy is leírhattad volna, hogy nem kötekedsz mással.

2011. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 bix ***** válasza:
100%

elhagytad a csokit és a kenyeret azaz valamennyit visszavettél a kalóriákból. ez minden diéta alapja.


bocsánat ha a lelkedbe gázoltam, pusztán néphiedelmek és szájhagyomány útján szerzett tapasztalok ezt váltják ki belőlem. kár hogy nem az egész sztorit írtad le csak egy részét, és annak tulajdonítottad a hatást.


én viszonylag sokat gépelek, így egész szép eredménnyel növelek izomtömeget. ha valaki belémköt akkor meg halkan megjegyzem hogy egyébként meg súlyzós edzés meg durva tömegelő étrend ment mellette de nekem a gépelés segített.


hogy értsd. valszeg az halványított rajta amit te mellette tettél, nem a masszírozás. hozzátenném sajnos, mert tényleg elég sok nő szenved ezzel, és mennyivel könnyebb lenne egy krémet vagy más zuhanyrózsát javasolni nekik és megoldani a gondokat. a biológia ettől még elég tényszerű, és sajnos a felsorolt dolgok nem segítenek érdemben.

2011. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én leírtam nekem mi volt a jó.

Persze azt odaírhattam volna, hogy a mozgás a legfontosabb. De azt hittem a kérdező sportol is valamit. Szóval gondoltam ezért nem írom oda.

Én akkoriban tornáztam is de abba kellett hagynom(mert nem volt rá időm/vizsgáztam). Mondjuk gyalogoltam is valamennyit, szóval lehet ez is jó volt rá.

Elhagytam pár dolgot az étrendemből (csoki,chips,gumicukor,fehér kenyér,löttyös bolti italok,mekis kaja,sültkrumpli,ketchup).

A zöld tea viszont nagyon hozzásegített abban,hogy elmúljon. Sok vizet ittam. És próbálok még most is egészségesebben enni. És igaz még mindig van, de tudom már, hogy hogyan kell eltüntetni.

2011. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam segítettek mert szinte 0 mozgás mellett elhalványult rendesen. Pedig már kezdett látszódni is anno.

Csak oda kell figyelni mindenre. Sok kitartás kell a Kérdezőnek is, mert bizony nagyon idegesítő szokott néha lenni. De én próbáltam inkább másra figyelni, mert nem akartam azt, hogy állandóan ez ellen harcoljak és ha nem sikerül ,akkor meg emiatt érezzem magam sz@rul. Szóval nem akartam egy ördögi kört kialakítani:).

Szerintem ez is fontos, hogy így álljunk hozzá, mert ha nem akkor a narancsbőr elleni harc csak idegesítő lesz és akkor nem lesz semmilyen eredménye, mert ha már halványultak is akkor se vennénk észre, a mi szemeinkkel.

Ami még jó rá, elvileg az a szauna (vagy infraszauna).

2011. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

bix


Azért gyógymasszőrként vitába szállnék vele, hogy segít-e a masszázs, vagy sem. Nem fogok itt a test felépítéséről beszélni, mert ezt a kört már lefutottad. Viszont tapasztalatból mondom, hogy igenis segít a masszázs. Valóban nem úgy, ha közben egy halom méreganyagot visz be a szervezetébe az ember. Viszont ez párhuzamba van a mozgással is, hatékony csak az együttes dolgok alkalmazása lehet. A masszázs egyrészről átmozgatja az adott testrészt, a vérkeringést, anyagcserét felgyorsítja, a méreganyagok így gyorsabban távoznak. Egy igen intenzív fizikai behatásról van szó, ami a zsírsejtek lebontására stimulálja a szervezetet. Maga a mozgás is használ, hisz a kalória elégetésével fogyás következik be, ha jól csináljuk, a mozgás és a helyes táplálkozás révén a zsírszövetek azok amik eltűnnek majd, így a narancsbőr is.

2011. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!