Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon kövér...

Szerintetek nagyon kövér vagyok? Mennyit kellene fogynom? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! le szeretnék fogyni ! de azt nem tudom h hogyan :|....14éves lány vagyok és kb. 70kg, 170cm-rel :((.

Hány kg-nak kellene lennem ? örülnék a gyors válaszoknak ^^. a és van kép, bár nem a legjobb, de csak ez van rólam amin állok és mindenem látszik. : [link] (kicsit ki van retusálva, mert a barátnőm volt mellettem. . .)

Gúnyos megjegyzéseket mellőzzétek -.-"

Normális válaszolóknak előre is köszönöm ! :))


2011. szept. 18. 17:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Ha 8-10 kilót le adsz akkor az látszódni fog, és mivel 14 éves vagy így a bőröd még nyúlni fog, szóval még lehet szép csini alakod. Diétával nagyon ne játszadozz mert fejlődő szervezetnek nem szoktak jót tenni. Lényeg hogy sportolj mozogj sokat, és csökkentsd a zsíros, és cukros kaják bevitelét. Hidd el így hamar le megy :) 1-2 év múlva lehet már egy szuper jó csaj leszel, de ne feledd hogy így sem annyira csúnya az alakod.
2011. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :)

és rendesen oda fogom tenni magam !! (:

2011. szept. 18. 17:54
 13/34 anonim válasza:
6%
20 kilót.
2011. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

? :O

majd megpróbálok mindent !! :))

2011. szept. 18. 18:06
 15/34 anonim ***** válasza:
60%

Legjobb lenne, ha röplabdáznál úgy hetente 3-szor. Az a lényeg, ha elkezdted, akkor ne hagyd abba. Nagyon csinos lány válhat még belőled, ha komolyan csinálnád és nem lustiznád el. A röpis csajok mind jól néznek ki.

Nem mondanám, hogy kövér vagy, én azalatt mást értek, azt mondom, hogy túlsúlyos vagy. Mindenképp lépned kell valamit, ha szeretnél egy normálisabb, boldogabb tini kort magadnak.


Ha semmi más nem jön be, akkor meg T.urbo Diéta por. Hatékony, lustáknak való és drága. Dehát mindennek van hátulütője.

2011. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem maximum 8-10 kilót kellene fogynod, azt is inkább az egészséged miatt, mert csinos vagy. Viszont rémesen előnytelenül öltözködsz, szinte kibuggyan a nemlétező hájad abból a szűk nadrágból.
2011. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

az a baj h kis városban lakom, itt csak a foci, és a kosárlabda van....más sport nem igazán :||. És én nem az a lusta típus vagyok. nem lesz szükségem semmilyen porokra !

elhatároztam magam, és azt szeretném ha sikerülne ! ha ehhez az kell h egész nap tornázzak akkor meglesz ! ;))

az a 6-10 kg akkor is le fogok fogyni !!!! ;D

Am én arról a nadrágról azt gondoltam h talán össze fogja a hájamat xD :D

ja és tudok képet feltenni, nem sokára linkelek :)

és az eddigieket köszi mindenkinek !! ((:

2011. szept. 18. 18:32
 18/34 anonim ***** válasza:
A kosárlabdát ugyanúgy tudnám ajánlani, ha azt szereted.
2011. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

jujj persze h szeretem a kosárlabdát :D

és az rendszeresen szoktam, akár csak a focit :D

2011. szept. 18. 18:53
 20/34 A kérdező kommentje:

ja és itt a másik kép, bár ez sem jobb :|

dee csak ezek vannak..: [link]

remélem ezen jobban el tudtok igazodni ! (:

2011. szept. 18. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!