Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon kövér...

Szerintetek nagyon kövér vagyok? Mennyit kellene fogynom? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! le szeretnék fogyni ! de azt nem tudom h hogyan :|....14éves lány vagyok és kb. 70kg, 170cm-rel :((.

Hány kg-nak kellene lennem ? örülnék a gyors válaszoknak ^^. a és van kép, bár nem a legjobb, de csak ez van rólam amin állok és mindenem látszik. : [link] (kicsit ki van retusálva, mert a barátnőm volt mellettem. . .)

Gúnyos megjegyzéseket mellőzzétek -.-"

Normális válaszolóknak előre is köszönöm ! :))


2011. szept. 18. 17:25
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

nem szeretnék se bunkó, se paraszt lenni ! :)

de az ilyet muszáj itt megbeszélnetek ? :D

(mondjuk nem zavar) :D:D.....csak nem a kérdéssel kapcsolatos de mind1 :)))))

2011. szept. 19. 16:39
 32/34 anonim ***** válasza:

ne haragudj .. de nem hiszem h 70 kiló vagy :/

nekem is úgyan ezek az adataim voltak.. és vékonyabb voltam

nem akarlak megbántani :/

de kis sport futáss

csoki, chips , kola,, kakaóscsigát kerüldd és a sok kenyerett

2012. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

úcsóhozászoló vokk.. elolvastam az egészet és bocsi h bele szólok...

de lehet h ti megengedhetitek magadtoknak azt h egy nadrágért kiadj 4ezer forintott holot ha keményen rányomsz a tornára 1 hónap mulva veheted a következőtt...

és csak azért mondta h olcsoban meguzd a ruhavásárlást.. és akkor kölcséél többet egy ruhára ha megvagy elégedve a testeddel...

magamról tudom én 73 voltam és egy csomo jóruhám volt de elhatároztam h lefgyok most vok 65 és 2-3 számmal kisebb ruha kell rám ... és baszhatom a jóruháimat ha leseik rólam :S

2012. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Utolsó, én tudom miről beszélsz...

42-44 voltam, most 38-40 vagyok, hát hülyén nézek ki a ruháimban, hiába tetszenek, mégsem tudom felújítani a ruhatáram, max 1-1 db használtból...

2012. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!