Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon kövér...

Szerintetek nagyon kövér vagyok? Mennyit kellene fogynom? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! le szeretnék fogyni ! de azt nem tudom h hogyan :|....14éves lány vagyok és kb. 70kg, 170cm-rel :((.

Hány kg-nak kellene lennem ? örülnék a gyors válaszoknak ^^. a és van kép, bár nem a legjobb, de csak ez van rólam amin állok és mindenem látszik. : [link] (kicsit ki van retusálva, mert a barátnőm volt mellettem. . .)

Gúnyos megjegyzéseket mellőzzétek -.-"

Normális válaszolóknak előre is köszönöm ! :))


2011. szept. 18. 17:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
17:36 vok. Ezzel a képpel mér sokkal előrébb vagyunk, így már azt gondolom, h kb 10 kg-t érdemes lenne fogynod, de igaza van annak, aki azt mondja, h előnyösebben kéne öltöznöd. Nyugi, sok olcsó turi van, csak keress türelemmel. Sok sikert!
2011. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló. ! .

már bocs, de ha kigondoltam leírom.... de jó nagy paraszt vagy !! én nem turkálóból öltözködöm -.-".

az ilyen válaszolóknak nem kell ide írni. cső-.-

2011. szept. 18. 19:17
 23/34 anonim válasza:
34%

de egy kib.szott gyökér vagy.

turkálóból öltözködöm, és ezerszer csinosabban, mint te valaha is fogsz.

20/L

2011. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdésem -.-""""
2011. szept. 18. 19:31
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

19.08 vok.

Nem értem a fölháborodásod. Életemben kb. 10 db ruhát vettem nem turkálóból. Ha neked ez gáz, nincs miről beszélnünk. Ne haragudj, de nagyon föl vagyok háborodva, én abszolút jószándékkal közeledtem, te erre így reagálsz. Több mint kétszer annyi idős vagyok, mint te, a saját pénzemből nem költök magamra ruhára, mert inkább a családomra költöm. Ilyen mentalitással akkor gyere, ha a saját pénzedből öltözködsz. Ennyi.

2011. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló !

ne haragudj, nem akartalak megbántani.....

Most esett le h milyen kabát van rajtam xD

az csak egy poén kedvéért van a képen .

még egyszer bocsi. nem akartam senkit leszólni meg semmi. . .

2011. szept. 18. 19:39
 27/34 A kérdező kommentje:

jó teljesen igazatok van !

és tényleg ne haragudjatok. én meg sokszor értek félre dolgokat, pedig tudom h nem szabadna :|

bocsánat....:|

2011. szept. 18. 19:41
 28/34 anonim ***** válasza:

"Nyugi, sok olcsó turi van, csak keress türelemmel. Sok sikert!"

HOL?:-D

Mert engem aztán nem zavar, ha 1 ruha használt, viszont 2x annyiért látom a turis cuccokat, mint amiket én újonnan veszek, pedig itt mindenki dícséri...

2011. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

én nem hordok turis ruhát, túrkálót sem nagyon ismerek.....de attól függetlenül nem nézek le senkitsem vagy ilyesmi !

ha valakinek az jobb, hordja nyugodtan, egészségére !! :))

2011. szept. 18. 20:20
 30/34 anonim ***** válasza:

A Hádák nagyon jók szerintem, ott kilóra van. Vannak egyébként újak is közöttük. Pl. a férjem egyik pólóját eredeti cédulával vettem (:

A turi nagyon jó, a kisfiamat is onnan öltöztetem és sokszor megkérdezik, hogy hol veszem a ruháit, mert olyan csinos (:

2011. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!