Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék koplalás nélkül...

Hogyan tudnék koplalás nélkül 3-4 kg-tól megszabadulni?

Figyelt kérdés

Valakinek tapasztalat? Tornázom és nem is eszem sokat, mégse megy le:/ Már kezd elegem lenni... De zavar, mert pont egy helyen van az a kis felesleg is a hasamon és a derekamon. Valakinek valami tapasztalat? Tippek? Tornagyakorlatok? ezt ittam, ezt ettem? stb..


Csak azt ne írja senki,hogy tornától nem lehet fogyni, meg ilyenek, mert falnak megyek :S


2011. szept. 28. 17:16
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Azt hittem az elején hogy velem van a baj, vagy én kérdeztem hülyeséget:( De most megnyugodtam. Csak azt furcsállom, ha annyira tanult meg ilyenek miért ide ír? És miért a témától lassan teljesen eltérően? Na mid1, ez is az emberi személyiség rejtélye marad:D
2011. szept. 28. 22:27
 22/36 anonim ***** válasza:
én sehol nem értettem eddig amiket írt, kicsit össze-vissza, meg zavaros itt-ott. Na mind1, sok sikert.
2011. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Kérdező! csak szórakoztam :) kíváncsi voltam hogy reagálsz, ha kedvesen írok. igen, hisztis lett szerintem is. nem kicsit. ami érdekelt le van írva, használd egészséggel.


a következő nem neked szól, nem hiszem, hogy el kéne olvasnod. :D


Válaszoló akit nem nevezünk nevén, te gyökér! mi a rákért kell kötekednek? ennyire futja IQ-ból? igazán jó lenne, ha bármiben igazad lenne, amit írsz, de egyszerűen nincs :D és ez a ku.rva vicces, gyakorlatilag engem tudsz kritizálni, érvet egyet nem tudsz mondani, emberi test ismerete az 0, de jössz a krémeiddel.. az egy vallás, hogy te hiszel abban, hogy egy krém fogyaszt, formál. érted? semmi köze a valósághoz, fogd már fel! nem lennének kövér emberek ha ez működne. de erre majd írsz persze valami ökörséget, ami megint nem érv lesz, mert ahhoz kevés vagy hogy értelmes dolgot írj.. persze engem oltogatni megy. de ennek mi köze a zsírcsökkentéshez, táplálkozáshoz azt mondd meg :D

2011. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"én sehol nem értettem eddig amiket írt, kicsit össze-vissza, meg zavaros itt-ott. Na mind1, sok sikert."


talán mert nem vagyunk szellemileg egy súlycsoportban :D

gondolom látszik, egyikőnk legalább odáig jutott mint a csirke (ami befóliázva pácolódva vár), ellenben nekem csupán érdeklődés miatt van némi ismeretem pl. a súlycsökkentő táplálkozásról. ezek után probléma?

2011. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Kedves Aczél, a tartalommal nem volt baj. Néhol ugráltál a dolgok között és kicsit eltértél a kérdésre való válaszolástól és ennyi. Nem felfoghatatlan volt, hanem kusza. Na de most már nyugii:D Akaratomon kívül már 2. alkalommal csinálok vitát itt gyk-n:S A fogyasztó krémekről és a folpakról én konditermesektől is hallottam már. Ezt a zsírégető krémet nem lehet fahéjas testápolóval kiváltani (ezt is egyik ismerősöm mondta, de tartósan még nem próbáltam)?
2011. szept. 28. 22:43
 26/36 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves Aczél, te férfi/fiú vagy? Mert én lány és lehet hogy a másik válaszoló is, szóval kicsit ehhez mérten léci:D Valami eredményed is van ezzel a harcművészetes dologgal? (Ez már nem a témához tartozik, csak kíváncsiság)
2011. szept. 28. 22:46
 27/36 anonim ***** válasza:

a vita jó dolog, anélkül hogy tanulnál?

de félreértés elkerülése végett, én nem vitáztam. nem volt vélemény ütköztetés. ugyanis én állítottam bizonyos dolgokat, gyakorlatilag tényeket, és közben irreleváns dolgokat behoztak a témába :D ez nem vita.


kuszán írok? valóban nem a szakdolgozatom szintjén fogalmazok fórumon. ez valóban probléma lehet?

miért itt írok? mert túledzem lassan a karom, olvasni tudok fórumozás közben, és pár órája még tényleg azt hittem, hogy egy érdekes témában segítségre van szükséged Kérdező :)

2011. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Megint tök össze-vissza írsz. Hülye vagy és ego. kész.
2011. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

privát témát akár privát levelezésben is lehet folytatni..


harcművészetben eredmény? relative gyors vagyok, és szintén relative hamar igen pusztító erejű támadásokat tudok végezni az emberi testen. tehát az eredmény még gyakorló küzdelemnél is elég látványos.

tehát utcán az erőszakot nem tart sokáig lezárnom, és ez a lényeg, nemde?

férfi vagyok.

2011. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"hülye vagy és ego" ez mit jelent? a sértés részét értem, de az ego hogy jön ide? vagy mit rövidítesz ezzel?

amúgy annál kevés nagyobb poén van, amikor az "intelligens" fogyókúrázó vagy fogyó krémes lehülyéz engem :) ez vicc már tényleg :) de legyen igazad, ettől még nem fogysz le.

2011. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!