Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék koplalás nélkül...

Hogyan tudnék koplalás nélkül 3-4 kg-tól megszabadulni?

Figyelt kérdés

Valakinek tapasztalat? Tornázom és nem is eszem sokat, mégse megy le:/ Már kezd elegem lenni... De zavar, mert pont egy helyen van az a kis felesleg is a hasamon és a derekamon. Valakinek valami tapasztalat? Tippek? Tornagyakorlatok? ezt ittam, ezt ettem? stb..


Csak azt ne írja senki,hogy tornától nem lehet fogyni, meg ilyenek, mert falnak megyek :S


2011. szept. 28. 17:16
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

De vajon pasi vagy csaj, sztem csaj.

(Figyucsak ezután ez a fórum majd visszakereshető lesz, és csak szólok, hogy szerintem ne irogass többet .Aczél. , mert csak saját magadat égeted be a dühkitöréseiddel, meg ilyenek. Szegény kérdező meg szerényebb nem lehetne, én meg nem hittem volna hogy ilyen könnyen fogást találok rajtad. Azért jól szórakoztam köszi)

Utsó:a fahéj az belülről hat tudtommal, anyagcsere fokozó, hát remélhetőleg ha belekevered a testápolóba nem leszel olyan büdös mint a kakaótól.

2011. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

miről beszélsz (írsz)? fogást találni? mivel? érvek nélkül írogatsz mindenfélét. fölösleges lenne leírnom újra, de mindenféle butaságot.


dühkitörés? minden érzelmi megnyilvánulás az írásom stílusához tartozik, harcművész lennék nem érzelgős kis emberke. megint alaptalan kijelentést tettél.


amúgy.. eszembe jutott, hogy nem csoda, ha összetettebb, komolyabb írásokat nem tudsz értelmezni, mert ezek ugye összetett mondatokból állnak.. de megint csak azt tudom írni, te próbálsz ellenem érvelni, a semmivel? amikor saját bevallásod szerint nem is érted miről írok? ez úgy általában nem nagyon jön be :)

2011. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Jesszusom nem túráztasd már magad, hülyét csináltál magadból, kész. Zárd már le, te ezért jársz ide, hogy mindenki hülye csak te nem?

Hát elárulom, hogy nem tudsz olvasni a sorok között.

Meg azt se tudod, hogy fiú vagy vagy lány.

De inkább ne is írd, mert mind2 nem számára szégyen vagy!

Csákó

2011. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Azt hittem a harcművészek komoly, nem ilyen oldalakon veszekedős emberek, akik békeszeretők és stb. Na most csalódtam egyet. Egyébként valami versenyeredményre gondoltam az eredmény alatt. Semmi mást nem látok kedves Aczél a válaszaidban, csak azt hogy valamennyit értesz a témához és most itt felvágsz rá. Tényleg nem bántásnak szánom, de én így látom. Hasznos dolgokat pedig írtál, csak én sajnos jó részét nem tudom hasznosítani. A versenysportolóknak, komolyabb testépítőknek fantasztikusak, nekem sajnos erre se időm, se pénzem. A harcművészethez lehet rohadtul értesz, de az átlag testi és egészségi, tehjerbírási dolgokról szerintem egy szót se tudsz, vagy már el van veszve benned. Az össze vissza ugrálás lehet azért zavar mert én most írom a szakdolgozatom.:/ Na de mind1is. Ha időm lesz, talán meg is indokolom neked. További szép napot:)
2011. szept. 29. 08:41
 35/36 anonim ***** válasza:

én is mindjárt neki kezdek a szakdogának. ott majd figyelek az írás összképére.

Kérdező, viszont amíg ott tartasz, hogy alapvető dolgokat nem tudsz megvalósítani táplálkozás terén, addig nem biztos, hogy a harcművészetek témájába kéne belemélyedni. egyébként nálam nyugodtabb embert feltehetően még nem láttál, és gondolom kevés erősebbet is. de a csalódásokat meg kell tanulni elviselni :)


az a gyökér meg, aki méh mindég érvek nélkül írogat, egy kicsit olvasson már többet. én írok normális dolgot, erre le van szólva, mert nem olyan egyszerű, mint krémekkel bekenni magatokat. az senkit nem érdekel, mi volt az alap kérdés? (hogyan tudsz koplalás nélkül fogyni?) mert erről írtam neked.

tudatosan táplálkozni tényleg nehezebb, mint zabálni vagy koplalni? ennél többet mutattál eddig Kérdező, ezt te sem gondolod komolyan.

2011. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 29. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!