Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le mert semmilyen...

Hogy fogyjak le mert semmilyen módszer nem segít?

Figyelt kérdés

Eddig napi 1-1,5órát szóba bicikliztem.Mellette azt eszem amit anyu fözni szokott rizs karajal,krumplipüré csirkével,krumplis tésztát és ilyen átlagos kajákat.Cukrot is csak annyit viszek be ami a reggeli és déli kávémhoz kell.


19/F/105Kg


2011. okt. 7. 10:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
tudni kellene, pontosan mikor mit eszel és mennyit, de egyébként lifetilt.blog.hu, ajánlom olvasgatni, vannak jó ötletek, és tudod személyre szabottan magadra alkalmazni
2011. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Bágyi Éva válasza:


A gyümölcs kora a olyan hogy 1 napig,1hétig csak gyümölcsöt eszem?Mely gyümölcsök azok amik finomak és nem hizlalóak?


Kolompár Achillesz válasza:

Köszi!A dietetikust is megpróbálom ha 2hónapon belül nem kezdődik el a fogyás.


alice_in_wonderland válasza:

Néztem a lifetilt.blog.hu-t csak pl ha kérdést írnék valamivel kapcsolatban nem tudom hova lehet írni

2011. okt. 7. 12:04
 23/29 anonim ***** válasza:
ott van oldalt az elérhetőség, jobb oldalt, ha lefele mész
2011. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
42%

LifeT!lt


Az emberek gyengék, mert egy idő után beleszarnak az életbe. Már megvan a csaj már megvan a csávó, és akkor már lehet úgy kinézni mint egy rakás szar. Csajoknál ez duplán sőt triplán igaz. Úgy érzik elhanyagolhatják magukat. Hát lófaszt kedveseim, ezek ágyazzák meg a fasza kis megcsalásokat meg szakításokat nem mellesleg a szexuális élet csökkenését. Be lehet tolni azt a tiramisut, de utána nem kell sírni 36 évesen kutyák között hogy hol rontottam el.

lifetilt.bence@gmail.com

2011. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Én pont ellenkezője vagyok!Pont azért akarok fogyni mert senki nem akar velem szóba állni.Gondolom a túlsúly az oka.

Köszi az élérhetőséget

2011. okt. 7. 12:15
 26/29 anonim ***** válasza:
ezt nem én írtam, csak idézet...így másoltam be az elérhetőséget
2011. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
40%
konditerembe kéne menned nem otthon bohóckodni szobabiciglin. heti 3-4 alkalom és meglesz az eredménye.
2011. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Már ha tudnék.

1,Jelenleg nem állunk úgy anyagilag 2,az asztmám miatt nem igen tudok nehéz dolgokat megcsinálni mert nem kapok levegöt

2011. okt. 7. 12:28
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, a 2. linkelt képen egyértelműen rajta van, hogy 2460 kalóriát kell enned naponta. Semmi egész nap gyümölcs (koplalás egy halom gyümölcscukorral), és semmi 1500 kalória. Azzal az életben le nem fogysz, mert előbb halsz éhen, és még jól vissza is hízol.


A krumplistésztát meg a kenyeret te írtad a kérdésben, ne mondd már, hogy nem szoktál ilyeneket enni. Az egy dolog, hogy tegnap nem ettél, de 1 nap alatt sem lefogyni, sem meghízni nem lehet. 1 hét alatt sem. De még 1 hónap sem hoz jelentős változást.


Úszni asztmásan is lehet, sőt, kimondottan ajánlott. Kiméli az izületeket (amit a 105 kiló nem kímél!), jó hatással van a tűdőre.


Jól mondják: a kenyeret megeheted reggelire, vacsorára viszont már nem.


De én a helyedben rászánnám a pénzt, és dietetikustól kérnék személyre szabott étrendet, ha úgy érezném, hogy semmi nem segít.

Nem elég csak a kalóriákat figyelni, a megfelelő szénhidrát-zsír-fehérje arányt is kell nézni, ami a linkelt kéren rajta van (miből hány kalóriát vihetsz be), de ezt kiszámolni eléggé bonyolult. Én próbáltam, de kb. 3 nap után meguntam, és csak a kalóriát néztem.

2011. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!